Zombie Survival
0 (0)

Opis:

Gra Zombie Survival  to apokaliptyczna strzelanka, w której musisz walczyć z potworami zombie w ciągu dnia i rozbić obóz, aby zapewnić sobie spokojny sen.

Historia zaczyna się banalnie: eksperymenty z podejrzanymi lekami prowadzą do całkowitej infekcji populacji wcześniej niezidentyfikowaną dolegliwością. Ankiety ludzi zamieniają się w zombie i niszczą wszystko dookoła, przynosząc koniec świata. Gracz totemu w cudowny sposób udaje mu się przeżyć, teraz musi dostosować się do nowych warunków życia. W ciągu dnia możesz uzupełniać zapasy zasobów, ale w trakcie spotkania spotkasz się z masami różnego rodzaju antagonistów. Na widok potencjalnej ofiary stają się bardziej aktywni i zaczynają przenosić się bezpośrednio do głównej postaci.

Zadaniem użytkownika jest celowanie w głowę wroga i strzelanie dokładnie, starając się unikać zmniejszenia odległości między osobą a chodzącym trupem. Podczas strzelania należy stać w miejscu, nie ma możliwości wykonania myślników. Jeśli udało ci się poradzić sobie z falą przeciwników - możesz iść dalej, dokładnie do momentu spotkania się z następującymi wrogami. Po zniszczeniu kilku fal poziom zostaje ukończony, wojownik otrzymuje bonusy za ukończenie misji. Nagrody są wydawane na ulepszanie broni, podnoszenie umiejętności i ulepszanie innych ważnych parametrów.

Funkcje gry Zombie Survival:

  • celowane strzelanie do chodzących trupów;
  • wiele odmian przeciwników;
  • budowa i ochrona podstawy;
  • pięćdziesiąt rodzajów broni;
  • zasoby do aktualizacji.

Po zachodzie słońca wędrowanie po terytoriach jest niebezpieczne, lepiej zamknąć się w bazie, wzmocnić ją i poczekać do następnego ranka. Ciekawe lokacje, bitwy na otwartych przestrzeniach i wewnątrz znajdują się w piechocie. Nieumarli mogą powstawać z dowolnego kierunku i dosłownie spadać z sufitu przed nosem ocalałego. Gdy wróg jest zbyt blisko, rozpoczyna walkę i zadaje obrażenia zdrowiu postaci. Opanowane posiadanie broni nie jest powodem do zaniedbywania walki wręcz, rezerwa zdrowia jest ograniczona, a zestaw pierwszej pomocy ma również ograniczenia. Trenuj swoje umiejętności strzelania, pokaż zwinność i szybkość reakcji, buduj własną strategię przetrwania wśród nieumarłych!


Reklama

Pobierz Zombie Survival 1.39.0

Nowości w tej wersji
- NEW RAID BOSS OPERATION EVENT (begin 29 March, 2022).
- New Hero skin: Yukio Cyber Bunny.
- Improvement on performance.
- Optimization on download size
Have feedbacks? Let us know at https://fb.com/ZombieHunter.VNG-
informacje ogólne
wersja 1.39.0 (139009463)
Data umieszczenia 2022-04-04 11:43
rozmiar 132.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
AD_ID

AD_ID

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/18 12:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |