Evangelion Battlefields
0 (0)

Evangelion Battlefields

Opis:

Gra Evangelion Battlefields to rodzaj gry walki, w której najważniejszą rzeczą jest wszechświat, w ramach którego będą się rozwijać wydarzenia, a my powiemy ci o tym więcej.

Przygotowaliśmy grę w studio mobcast i trudno powiedzieć, że miała już doświadczenie w tworzeniu takich gier, ponieważ większość projektów to sport, a tutaj nie tylko gra walki o kultowej nazwie! Niemniej jednak, oceniając fanów, ostatecznie utworzą ranking.


Aby zrozumieć, co się dzieje, musisz wiedzieć, czym jest Ewangelia. Krótko mówiąc - to bardzo znane i bardzo popularne anime, które zadebiutowało w 1995 roku, a seria wydawana była na 2 lata, gromadząc ogromną liczbę fanów, a nawet cały kult wokół niej. Podobnie jak w oryginale, tutaj czekamy na bitwy robotów mechanicznych, które są kontrolowane przez ludzi, a wszystko jest zaimplementowane w formacie gry walki, z niezwykłym widokiem trzeciej osoby dla gatunku. Co jest miłe - grafika i animacja są przyzwoite, przypominają oryginał i nie zaszkodzą oczom. Ponadto istnieją ciekawe wstawki ze znanymi postaciami, a nawet wskazówki na fabule, która zawsze była siłą serii.

Jednak wiele wad, które byłyby do przyjęcia w 1995 r., Ale nie dzisiaj, są natychmiast widoczne. Na przykład - pełna pasywność otaczającego świata, która się nie zapada, nie wpływa na to, co się dzieje, a właściwie została tu stworzona „na meble”. Bitwy na pierwszy rzut oka wyglądają dość ekscytująco, ale w rzeczywistości są bardzo długie i trudno je nazwać dynamicznymi, a zarządzanie i dostępne techniki nie pozwalają uzyskać „pełnej” kontroli nad sytuacją, więc zawsze będzie istniało ograniczenie.


Funkcje gry Evangelion Battlefields na Androida:

  • Walka oparta na kultowym anime jest zawsze fajna!
  • Ładna grafika 3D
  • Fabuła opisująca dramat rozgrywający się między głównymi bohaterami
  • Aktorzy głosowi z oryginalnej serii
  • Istnieje możliwość walki z przyjaciółmi
  • Gra jest darmowa i nie zawiera jeszcze reklam

Wady gry:

  • Skąpy świat, z którym nie można wchodzić w interakcje
  • Ograniczony zestaw sztuczek i dziwna mechanika walki
  • Są zakupy, których się na ogół oczekuje

Podsumowując: trudno jest ocenić grę Evangelion Battlefields, nie znając pełnej fabuły, a tym bardziej nie będąc fanem klasycznej serii. Jest to całkowicie możliwe, właśnie ze względu na fabułę i możliwość ponownego zobaczenia swoich ulubionych postaci, które całkowicie pokrywają pozostałe niedociągnięcia. Ale czy pozostało tylu fanów od 1995 roku?


Reklama

Evangelion Battlefields

Wszystkie aplikacje mobcast na mob-core.com.pl

Ocena:

(1)
1.23★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/19 10:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |