Opis:

Gra Ukryte Survivor  jest zabawa przeżycie gra, w której trzeba zorganizować chowanego, poszukiwanie żywności i innych zasobów w trybie multiplayer.

Po nieznanym kataklizmie urocza dziewczyna obudziła się w jakimś dziwnym domu. Uświadomiła sobie, że jest w równoległym świecie, a teraz musiała dostosować się do zupełnie innych warunków życia. Znaleziona mała książka zawiera wiele szczegółowych instrukcji, czas trwania i jakość życia zależą bezpośrednio od prawidłowego przestrzegania zasad. Po pierwsze, podaje się informacje na temat diety, ważnych pokarmów i ich wpływu na organizm. Inni, którzy przeżyli, są również w pokoju, za śledzenie ich diety odpowiada gracz. Konieczne jest kontrolowanie głównych wskaźników każdej osoby, uwzględnianie poziomu głodu, pragnienia i radości.

Przebudzenie nastąpiło w bezpiecznej przystani, ale banalny głód zmusza cię do pierwszego wyjścia. Konieczne jest wyszukiwanie produktów na dwuwymiarowych platformach, na których oddziały innych rzeczywistych użytkowników wędrują w podobnym celu. Kolizja z czyjąś postacią może prowadzić do walki, która niszczy wszystko, co zostało zebrane. Ponadto słabi grożą pożegnaniem życia. Aby zminimalizować taki wynik, możesz udawać urnę, lodówkę, stołek lub inny przedmiot. Przekształcenie w myszy i inne zwierzęta jest również mile widziane. Doświadczeni użytkownicy zgodnie z instrukcją wiedzą, jak się zachować w konfrontacji z nieznajomymi, a nawet okresowo wywołują takie zdarzenia.

Charakterystyczne cechy gry Hidden Survivor:

  • aranżacja w nieznanym świecie;
  • studiowanie i przestrzeganie optymalnej diety;
  • regularne naloty na żywność;
  • walka o przydatne przedmioty z postaciami innych graczy;
  • szczegółowe instrukcje dotyczące przeżycia.

Spacer w niebezpiecznym miejscu zajmuje kilka minut. Następnie ci, którzy przeżyli, wracają do swoich schronień, karmią tamtejszych mieszkańców, odpoczywają, uczą się nowych informacji i zastanawiają się nad perspektywami. Oprócz jedzenia podczas nalotów zaleca się wybieranie innych obiektów, projekt ma dobrze rozwinięty algorytm tworzenia, potrzebne są wszelkiego rodzaju zasoby. Ciekawa fabuła i brak przerażających scen sprawiają, że arkada jest interesująca nawet dla dzieci. Chodzenie po terytoriach, w których ruch elementów nieożywionych jest uważany za codzienność, staje się zabawną rozrywką. Staraj się żyć dłużej w proponowanych warunkach!


Reklama

Pobierz 3.50

Nowości w tej wersji
・Christmas login bonus
・Snow version of park exploration map
・Fix app crashes on Android 11
informacje ogólne
wersja 3.50 (616)
Data umieszczenia 2021-01-01 05:52
rozmiar 70.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/19 12:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |