Heroes of Abyss
0 (0)

Opis:

Gra Heroes of Abyss  to fajna strategia, w której musisz polować na potwory, używać kart o specjalnych umiejętnościach, aby niszczyć potężnych wrogów.

Fantastyczne lochy zapowiadają liczne spotkania z potworami wszelkiego rodzaju. Nie zadziała przygotowanie do spotkania z konkretnym stworzeniem; losowe generowanie sytuacji gwarantuje zaskoczenie i złożoność. W każdej bitwie turowej gracz używa własnego zestawu kart, jedna akcja pozwala na użycie kilku zasobów w celu spowodowania obrażeń. Po strajku wróg musi mieć możliwość reakcji. Zwykle przeciwnik wykonuje jeden potężny manewr, a następnie pokornie czeka na atak myśliwego.

Kompetentna kombinacja kart pozwala mocniej pobić, szybko wyłączyć antagonistę. Ale czasami musisz wydawać ruchy na leczenie kart lub własne odzyskiwanie. Zwycięstwo w bitwie przynosi złoto, nagrodę pieniężną i inne nagrody. Szeroka gama ulepszeń pomaga dostosować postać, niezależnie określać kierunki wzmocnienia. Musisz także regularnie radzić sobie z wyborem różnych wydarzeń lub rozwojem jednej z kilku proponowanych umiejętności. Talia stopniowo się powiększa, w sumie w projekcie powstaje ponad 180 kart, skuteczność kombinacji zależy od wyobraźni użytkownika.

Charakterystyczne cechy gry Heroes of Abyss:

  • turowe bitwy z potworami;
  • zbieranie talii z różnymi opcjami;
  • poprawa umiejętności;
  • szafka alchemiczna z miksturami i innymi substancjami;
  • różnorodność wydarzeń, podejmowanie decyzji.

Strategia odpowiada wyborowi nagród i możliwości rozwoju w pożądanym kierunku. Jeśli chcesz rozcieńczyć standardowe funkcje walki czymś magicznym - zajrzyj do szafki alchemicznej, są przydatne narzędzia dla bohatera i trujące dla jego wrogów. Nie możesz wziąć wszystkiego na raz, ale możesz zdecydować, które z nich jest bardziej przydatne na danym etapie. Potwory zaskakują swoim wyglądem i niespotykaną mocą. Czasami przeciwnicy są znacznie silniejsi niż myśliwy, specjalna skala pozwala śledzić wytrzymałość, zobaczyć obrażenia z każdej akcji. Dzięki temu możesz zmieniać taktykę podczas bitwy. Zniszcz antagonistów i odkryj mroczne sekrety lochów!


Reklama

Heroes of Abyss

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/20 12:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |