Exactamundo: World Trivia Tour
0 (0)

Exactamundo: World Trivia Tour

Opis:

Gra Exactamundo: World Trivia Tour  to zabawny quiz, w którym musisz poszerzyć swoją wiedzę o Ziemi, odpowiedzieć na trudne pytania, podróżować po planecie.

Bohater wędruje po całym świecie, pokonując odległość między odległymi miastami w kilku krokach. W każdym nowym punkcie oczekują go ludzie znani z różnych dziedzin. Politycy, generałowie i gwiazdy popu chętnie witają bohatera w kolejnym mieście. Na spotkaniu będziesz musiał pracować intelektualnie, odpowiadać na trudne pytania dotyczące wydarzeń, przedmiotów, wartości, faktów historycznych związanych z bieżącą lokalizacją. Konieczne jest określenie poprawnej opcji odpowiedzi z listy proponowanych. Dla jasności pytaniom towarzyszą fotografie przedstawiające bardziej szczegółowo temat dyskusji.

Erudycyjny podróżnik otrzymuje hojną nagrodę za właściwe rozwiązania zadań, monety automatycznie wpadają do skarbonki, podwyższenia kapitału. Oprócz monet bohater otrzyma kamienie szlachetne i dawno utracone relikwie. Im więcej elementów możesz zebrać, tym szerszy zakres dostępnych odkryć. Na górnym panelu możesz śledzić liczbę monet, innych bonusów i pytań dostępnych w danym momencie. Rozwiązanie wszystkich zadań jednego miasta nie jest konieczne. Po kilku poprawnych replikach otwiera się ścieżka do nowej lokalizacji (czeka tam już inny znany bohater). Odblokowanie następnego kraju wymaga dodatkowego wysiłku.

Cechy gry Exactamundo: World Trivia Tour:

  • podróż do 120 punktów na świecie;
  • tysiące pytań o planetę;
  • spotkanie ze znanymi osobistościami różnych czasów;
  • ciekawe zadania;
  • kolekcja zaginionych artefaktów.

Wśród proponowanych opcji odpowiedzi są absurdalne i niedorzeczne wersje, ale są o wiele bardziej realistyczne tezy niż poprawne stwierdzenia. Projekt graficzny jest zróżnicowany i bardzo uproszczony, dialogi pomagają nawigować w sytuacji, każdy pytający przedstawia się, krótko wyjaśnia swoje pole działania. Przegląd z góry pozwala graczowi zobaczyć duży kawałek ziemi, przenieść postać na cały kontynent, a nawet pokonać oceany za pomocą jednego kliknięcia. Marilyn Monroe, Kleopatra i inne gwiazdy czekają na przybycie twojego podopiecznego. Poszerz swoje horyzonty i zadziwić nadejście głębią wiedzy!


Reklama

Pobierz Exactamundo: World Trivia Tour 0.9.90

Nowości w tej wersji
Technical fixes
informacje ogólne
wersja 0.9.90 (90)
Data umieszczenia 2020-08-30 10:00
rozmiar 32.62 MB
polski nie
wymagania
android 7.1.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Tumblecrate na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/20 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |