Counter Attack - Multiplayer FPS
0 (0)

Counter Attack - Multiplayer FPS

Opis:

Gra Counter Attack - Multiplayer FPS  to strzelanka online ze złożonymi misjami i prawdziwymi przeciwnikami, fajny arsenał broni z bitwami 5 × 5.

Gracz jest oferowany analogiem słynnego CS, z możliwością instalacji na smartfonie. Projekt został ulepszony zgodnie z nowymi funkcjami scenariuszy gry, ale główne zadanie pozostaje takie samo. Siły specjalne konfrontują się z terrorystami i próbują zneutralizować napastników. Wyszkoleni bandyci nie poddają się i planują zneutralizować przedstawicieli specjalnej jednostki wojskowej. Obie strony próbują zabić przeciwników w jak najkrótszym czasie. Również w tym procesie mogą pojawić się dodatkowe zadania, takie jak instalowanie materiałów wybuchowych lub ratowanie przerażonych zakładników.

Dla tych, którzy chcą przetestować swoją siłę w uproszczonych warunkach, dostępne są bitwy z botami. Sztuczna inteligencja nie nadaje się, ale pomaga przyzwyczaić się do funkcji gry. Po otrzymaniu takiego doświadczenia znacznie wygodniej jest wyruszyć na bitwę z prawdziwymi graczami. W trybie offline wygodniej jest rozpocząć wybór i testowanie broni. Od różnych pistoletów, strzelb, karabinów snajperskich, noży, granatów i innych środków ataku, twoje oczy podnoszą się. Tak, a strategia działania musi być z góry rozważona. Po procesach przygotowawczych możesz przystąpić do prawdziwej bitwy w absolutnej gotowości bojowej.

Charakterystyczne cechy gry Counter Attack:

  • misje w siłach specjalnych lub zespołach terrorystycznych;
  • imponujący wybór broni;
  • multiplayer z maksymalnie 10 postaciami;
  • 3 tryby rozgrywki;
  • szkolenie offline.

Fani CS docenią idealne dostosowanie nowego projektu do urządzeń mobilnych. Zarządzanie jest konfigurowane elastycznie, użytkownik samodzielnie określa algorytm interakcji z oddziałem. Dokładne przestudiowanie 5 map, licznych budynków, obiektów różnych typów i rozmiarów jest zachęcające. Dzięki wysokiej jakości trójwymiarowej grafice zwiedzanie okolicy daje prawdziwą przyjemność. Dźwięk jest przyzwoity, bez fanaberii. Weź udział w trudnych potyczkach, zadbaj o jakość misji, niezależnie od strony konfliktu. Wróg musi zostać pokonany!


Reklama

Pobierz Counter Attack - Multiplayer FPS 1.2.72

Nowości w tej wersji
- New Knife M9Bayonet
- New Charm "Fries"
- M9Bayonet Skins (Golden, Royal, Moon, Unicorn, Shark, Furious Bear, Halloween, Seven Bulls, Pink Ghost, Blue Ghost & Anubis)
- Deagle Skin "Melting Point"
- Ak47 "Majestic Dragon"
- bug & performance fixes
informacje ogólne
wersja 1.2.72 (120007200)
Data umieszczenia 2022-04-13 20:09
rozmiar 52.85 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/21 10:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |