Opis:

Potwór Fable gra  jest wciągająca gra fabularna, w której masz do wyboru do wnętrza domu i zmienić go do smaku, refleksji na temat zagadki, walczyć z dużo potworów i bossów.

W trybie przygodowym gracz występuje jako magik. Hoduje zwierzęta i trenuje je do walki z potworami, które wkroczyły na magiczne terytoria. Konieczne jest rozwiązanie niektórych zadań, aby dać Bookmonsowi możliwość użycia swoich sił przeciwko grupom antagonistów. Wrogowie będą oburzeni w górnej połowie ekranu. Dolna połowa jest wypełniona magicznymi przedmiotami, których ruch ujawnia siłę asystentów. Zdjęcia oswojonych stworzeń zostaną umieszczone pośrodku, między podzieloną na komórki tablicą z kolorowymi przedmiotami a platformą z potworami.

Właściwy ruch elementów i użycie boosterów pozwoli ci wykonać zadanie w przyzwoitym tempie. A jeśli zaangażujesz się w szkolenie zwierząt domowych i regularnie poprawisz ich umiejętności, to w opozycjach nie będą one równe. Niech bohaterowie pokażą swoje talenty.

Podczas budowy budynków możesz odpocząć od bitew. Możesz zbudować małe miasto bez poświęcania flory i fauny. Modeluj plany i zarządzaj procesami budowy w pełni, aby wcielić w życie najśmielsze pomysły. Jeśli chcesz powrócić do bitew w innym formacie, spróbuj dołączyć do gildii, aby wspólnie stawić czoła wrogom. Żaden szef nie może się oprzeć takiej armii, jeśli taktyka żołnierzy zostanie wcześniej uzgodniona.

Funkcje gry Monster Fable:

  • niszczenie lokalnych potworów;
  • rozwiązywanie puzzli;
  • wychowywanie uroczych zwierzątek;
  • budowa własnego domku;
  • Stowarzyszenie w gildii do walki z przeciwnikami.

Zwyczajna rozgrywka cieszy się uproszczonymi kontrolkami, jasną grafiką doskonale wizualizuje fantastyczne lokalizacje o niezwykłej żywotności. Dzięki wysokiej jakości animacji każda bitwa staje się występem, atakom towarzyszą dobre efekty specjalne. Kilka rodzajów zadań zwraca uwagę użytkownika, nie pozwala przejść cyklicznie w jednym procesie. Wielka misja uratowania świata gry przed kryzysem na dużą skalę zwiększa poczucie własnej wartości i sprawia, że ​​zwracasz większą uwagę na swoją odpowiedzialność. Zniszcz potwory i zdobądź tytuł głównego maga!


Reklama

Pobierz Monster Fable 1.1.2

Nowości w tej wersji
Update Notes:
1. The Ascension feature is here! Break the limits of your Bookmon's potential!
2. Dominate the Arena! The Weekly Arena mode is now open!
3. Added Warrior stages! Challenge them now!
4. Added new language - Japanese.
5. Fixed some issues and improved game experience.
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (149)
Data umieszczenia 2020-05-21 13:00
rozmiar 72.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/22 10:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |