Super Soccer Champs 2020
0 (0)

Super Soccer Champs 2020

Opis:

Gra Super Soccer Champs 2020  to oldschoolowy symulator piłki nożnej, w którym musisz zarządzać drużyną, opracowywać taktykę działań, brać udział w meczach i wygrywać.

Ponad 600 drużyn z 27 krajów oczekuje pojawienia się genialnego trenera. Trudno będzie sprostać oczekiwaniom Barcelony, Realu Madryt, Liverpoolu i innych światowej sławy klubów. Funkcje zmiany składu zespołu i parametrów każdego gracza sprawiają, że misja jest bardziej realistyczna. Konieczne jest przemyślenie manewrów taktycznych, aby wziąć pod uwagę różne opcje działań przeciwników, aby odpowiednio wykonywać je na polach własnych i innych ludzi. Amatorzy i profesjonaliści sztuki piłkarskiej znajdą swój styl i tempo rozgrywki, wybiorą cele i metody ich osiągnięcia.

Dzięki minigierom użytkownik może poświęcić wiele uwagi szkoleniu totemów. Po dokładnym przygotowaniu łatwiej przejść do szybkich meczów towarzyskich. Jeśli chcesz bardziej rozwinąć fabułę - przetestuj tryb kariery ze stopniowym wzrostem poziomu i wiarygodności zespołu. Najpierw musisz udowodnić umiejętności drużyny w meczach regionalnych, a po serii zwycięstw otworzy się dostęp do super bowl. Zwiększenie tempa wszystkich procesów pozwala na format turbo. Twórcy przewidzieli także lokalny tryb wieloosobowy 2 × 2, który zapewnia rozrywkę całej grupie użytkowników.

Charakterystyczne cechy gry Super Soccer Champs 2020:

  • ponad 600 zespołów z opcją edycji kompozycji;
  • zmiana cech postaci;
  • Edukacja i trening;
  • tryby jedno- i wieloosobowe;
  • różnorodność mistrzostw i lig.

Graficzny design retro pozwala mentalnie powrócić do popularnej arkadowej piłki nożnej ostatnich dziesięcioleci. Projekt ma znormalizowane zarządzanie. Joystick pozwala kontrolować każdego sportowca na boisku, a klawisze umożliwiają odbieranie piłki przeciwnikom, przeprowadzanie transferów i strzelanie jasnych bramek. Widok z góry jest optymalny do wypełnienia przypisanych zadań. Boty i prawdziwi rywale gwarantują wiele emocji z każdego meczu, niezależnie od wybranego trybu. Poczuj atmosferę bitew sportowych i udowodnij swoje prawo do wysokich nagród!


Reklama

Pobierz Super Soccer Champs 2020 3.7.0

Nowości w tej wersji
* Bug fixes
* Improved Android 12 support
informacje ogólne
wersja 3.7.0 (3007001)
Data umieszczenia 2021-10-08 18:38
rozmiar 12.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Jakyl na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/22 13:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |