Dragon Quest Monster Parade
0 (0)

Dragon Quest Monster Parade

Opis:

Gra Dragon Quest Monster Parade  - to przygodowa roleviki, w której dobre potwory towarzyszą człowiekowi w podróży i pomagają mu jeździć w miejscach pełnych wrogów.

Młody człowiek wyrusza w długą podróż rydwanem. Będzie go nosił zadbany koń z ładną fryzurą na grzywie. Ci dwaj wyruszają w długą podróż, ale całkowicie bezbronni. Na niebezpiecznej drodze przypuszcza się spotkanie z różnymi przeciwnikami, bohater zadbał o swoją obronę i wynajął dobre potwory. Kolorowe twarze żołnierzy dają pozytywny nastrój i dają pewność zwycięstwa nad antagonistami. Podczas bitew facet emocjonalnie wspiera swoich podwładnych. Są gotowi zaryzykować własne życie ze względu na właściciela i walczyć z wszelkimi złymi duchami.

Przygoda podzielona jest na lokalizacje / poziomy z osobnymi dekoracjami i typami przeciwników. Po pokonaniu jednej sekcji możesz zmienić skład eskorty, przywołać nowe postacie, a następnie wpaść w następną lokalizację. Grupy wrogów będą małe, ale ich siła jest denerwująca nawet przy przewadze liczebnej obrońców. Konieczne jest przygotowanie się na niestandardowe środki obrony i ataku. Spacer po fantastycznych miejscach wymaga odpowiedniej broni, kul ognia, zaklęć, a inne rodzaje magicznych wpływów staną się codziennymi narzędziami wojowników. W arsenale znajduje się również standardowa broń o wszystkich rozmiarach.

Charakterystyczne cechy gry Dragon Quest Monster Parade:

  • turowe bitwy między fantastycznymi stworzeniami;
  • różnorodne przyjazne i wrogie potwory;
  • częste obrażenia wojowników;
  • wybór myśliwców dla każdego odcinka toru;
  • wykorzystanie magicznych umiejętności.

Biegła znajomość języka japońskiego pozwoli graczowi zagłębić się w fabułę, poznać ciekawe fakty z dialogów. W przeciwnym razie historia zostanie zamazana. Kolorowa grafika częściowo rekompensuje brak tłumaczeń. Żywym bitwom towarzyszą efekty specjalne, estetyczny komponent projektu jest doskonale opracowany. Każdy typ potwora ma indywidualne właściwości, metody obrony i taktykę ataku. Udana kombinacja postaci pozwoli ci szybko przejść przez lokalizacje, dowiedzieć się o rozwoju fabuły. Zaskocz swoich przeciwników potężną i zjednoczoną armią zabawnych stworzeń!


Reklama

Dragon Quest Monster Parade

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/23 12:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |