Pojedynek na Sakurę
0 (0)

Pojedynek na Sakurę

Opis:

Gra Pojedynek na Sakurze  to gra akcji walki, w której samuraj stara się zdobyć boskie moce i walczy ze wszystkimi, których spotyka, oczyszczając trudną ścieżkę do celu.

Postać dostaje się na pewną wyspę i zaczyna ją eksplorować. Postacie, które pojawiają się po drodze, są niebezpieczne, dlatego na stronach stale pojawiają się pojedynki. Potwory i bossowie regularnie prowokują wojowników do walki, przyjmuje wyzwania i nieustraszenie walczy z dowolnymi stworzeniami. Istnieje również wiele samurajów na stronach mających podobne cele. Podczas bitwy pasek stanu pokazuje, ile energii pozostało obu przeciwnikom. W razie potrzeby taktykę należy zmienić.

Po bitwie możesz ulepszać broń, doskonalić umiejętności sztuk walki. W oczekiwaniu na nowe pojedynki zaleca się również zakup sprzętu o dodatkowej sile lub dodanie mistycyzmu do miecza. Wszelkie ulepszenia wiążą się z wydatkowaniem zasobów gry, konieczne jest dokładne rozważenie ryzyka, rozważenie zalet i wad korzystania z niektórych narzędzi. Relikwie mają specjalną moc, znalezionych artefaktów nie należy rozrzucać. Takie rzeczy pomogą dostać się do centrum wyspy, zapewnią dodatkową ochronę.

Charakterystyczne cechy gry Pojedynek w Sakura:

  • gra walki z samurajami i bossami;
  • broń z mistycznym składnikiem;
  • podnieść umiejętności walki;
  • walka o władzę bogów;
  • akumulacja punktów, osiągnięcie wiarygodności.

Badanie terytoriów pozwala na dokonanie wielu interesujących odkryć, zanurzenie się w dziczy skomplikowanej fabuły i rozpoznanie tajemnic niewidocznych dla przypadkowych przechodniów. Bohater często angażuje się w bitwy, ale oprócz bitew jest również zainteresowany skarbami. Punkty są przyznawane za znalezione przedmioty, gdy znaczące wskaźniki zostaną osiągnięte na ladzie, możesz porównać wyniki z całkowitą liczbą innych użytkowników.

Projekt jest nasycony stylistyką średniowiecznej Japonii. Fabuła pełna jest zagadek i mistycznych zbiegów okoliczności, których przyczyny nie zostały jeszcze ustalone. Lokalizacje nie są zbyt szczegółowe, konstrukcja pikseli pozwala nam ograniczyć się do ogólnych konturów. Udowodnij wyższość totemu w każdym pojedynku!


Reklama

Pojedynek na Sakurę

Wszystkie aplikacje Ants Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/24 10:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |