Trenuj jeźdźców
0 (0)

Opis:

Train Riders  to zręcznościowa gra biegowa, w której musisz uciec przed policjantem na szynach, omijać przeszkody, przeskakiwać nadjeżdżające pociągi i oszczędzać monety.

Ścisły funkcjonariusz organów ścigania prawie złapał zwinnego nastolatka. Jedynym sposobem na ukrycie się przed policją jest posuwanie się naprzód wzdłuż torów kolejowych. Droga przed nami jest niebezpieczna, ale nie ma alternatywy, a facet śmiało pędzi w przystępnym kierunku. Małe przeszkody mogą być przeskakiwane, często będziesz też musiał prześlizgiwać się pod różnymi przeszkodami. Długie pociągi po prostu nie będą działać, lepiej postrzegać dachy samochodów jako zwykły odcinek trasy. Wspinaczka na pożądaną wysokość jest łatwa.

Po drodze postać zbiera liczne monety i poluje na inne przedmioty promocyjne. W obliczu przeszkody zaleca się skorzystanie z opcji ratowania życia. Jeśli jest zablokowany, wówczas wyniki zostaną obliczone, premie zostaną przyznane. Gracz będzie mógł pompować totem, wybierać dla niego boostery i skórki oraz maksymalnie poprawiać biegacza. Magnesy, plecak odrzutowy i inne narzędzia pomogą ci starannie przygotować się do następnej ucieczki. Co więcej, ten sam policjant z psem na smyczy ponownie zagrozi postaci, a spotkanie będzie bardzo krótkie.

Charakterystyczne cechy gry Train Riders:

  • ucieczka koleją;
  • dachy pociągów w ramach trasy;
  • boostery i ulepszenia;
  • aktywacja portfela samolotów odrzutowych;
  • zbieranie monet i innych bonusów.

Wspaniała grafika sprawia, że ​​projekt jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Fabuła jest prosta, zadania są jak najbardziej szczegółowe. Aby przesunąć bohatera, możesz przesunąć palcem po ekranie na boki, a ruchy w górę i w dół wskazują na totemu potrzebę skoku lub zsunięcia się pod przeszkodę od dołu. Różnorodne misje i duży zestaw ulepszeń pozwalają przejść do celu na swój własny sposób. Ważne jest, aby pokonać dystans i pobić własne rekordy. W górnym panelu ekranu można zobaczyć bieżące wskaźniki wykonanych zadań i znalezionych elementów. Odblokuj fajne ulepszenia i znajdź optymalną strategię poruszania swoim bohaterem!


Reklama

Pobierz Trenuj jeźdźców 1.7.7

Nowości w tej wersji
Lots of bugfixes and performance improvements.
Thank you for playing Train Riders!
informacje ogólne
wersja 1.7.7 (82)
Data umieszczenia 2020-05-23 10:58
rozmiar 86.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

Wszystkie aplikacje SYBO Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/24 12:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |