Uncrowned Fajna
0 (0)

Opis:

Niezbadana gra  jest zabawną strategią, w której gracz musi zebrać drużynę i przy jej pomocy zdobywać nowe terytoria, brać udział w krótkich meczach i odpierać ataki innych ludzi.

Dowódca armii przygotowuje się do bitwy, wybiera ulepszenia z krótkiej listy dla armii. Następnie możesz udać się na pole bitwy i walczyć z totemami innego użytkownika. Po przeciwnych stronach placu znajdują się wieże drużyny, dachy na nich są zaznaczone na niebiesko i czerwono. Pozostałe budynki na terytorium są nadal rysowane, zadaniem jest szybkie ich podbicie. Maksymalny czas bitwy to 4 minuty, zwycięzcą zostanie ten, któremu uda się przejąć więcej budynków i odeprzeć ataki antagonisty. Jeśli jednej z drużyn udało się szybciej zdobyć wszystkie budynki, mecz kończy się przedwcześnie.

Gracze wybierają kierunek ruchu żołnierzy i wskazują, co należy przechwycić w pierwszej kolejności. Dozwolone jest przechodzenie ściśle z jednej wieży do drugiej, bitwy na pustym obszarze nie są wskazane, z wyjątkiem sytuacji kontrataku. Przeciwnik może wysłać swoje wojska w tym samym kierunku i zniszczyć część wrogiej armii. Wiele zależy od liczby żołnierzy poruszających się w danym kierunku. Skala u góry pokazuje, po której stronie jest przewaga i ile budynków jest przypisanych przez kogo. Możliwa jest sytuacja odmalowania dachów. Gdy żołnierze będą mieli dość siły, możesz bezpiecznie podejść do wroga i zabrać mu to, co wcześniej do niego należało. Aż skończy się czas - są szanse.

Funkcje niezbrojone:

  • 4 minuty bitew online;
  • przechwytywanie operacyjne różnych budynków;
  • obecność ulepszeń po przegranej;
  • możliwość świętowania zwycięstwa w barze;
  • kupowanie ulepszeń za złoto i srebro.

Deweloperzy oferują walkę w różnych typach terenu, budują osobne strategie dla pagórkowatych obszarów z jeziorami lub równinami. Cechy terytoriów wpływają na tempo armii. Ponad 200 jednostek pomaga dowódcy zyskać moc, wystarczy dać im mądre instrukcje. Możesz przejść do tyłu i zdobyć bazę macierzystą przeciwnika, a następnie przejść do pozostałych. Najważniejsze jest zminimalizowanie strat żołnierzy, śledzenie liczby współpracowników. Uczyń swoją postać niezwyciężonym władcą z najbardziej pompowanym wsparciem!


Reklama

Pobierz Uncrowned Fajna 3.1.5

Nowości w tej wersji
- Adjustments and Bug fixes.
- Fixed a bug that could cause gear to displayed grayed out even if the gear cost limit was not exceeded.
- Add new "Lord Avatar".
informacje ogólne
wersja 3.1.5 (20372)
Data umieszczenia 2022-04-16 21:42
rozmiar 129.74 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/25 10:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |