Opis:

Royal Crown  to kolorowa gra akcji online, w której musisz walczyć o status najpotężniejszego bohatera, mierzyć swoją siłę z dziesiątkami prawdziwych użytkowników.

Statek lecący w powietrzu upuszcza bohatera na magiczne krainy. Po miękkim lądowaniu możesz zacząć zbierać zasoby, studiować mapę i walczyć z różnymi wojownikami, w grze jest 15 klas. Deweloper oferuje jeden tryb, w którym każdy działa niezależnie, lub tryb zespołowy, w którym użytkownicy współpracują i tworzą zespoły trzech bohaterów.

Przedstawiciele 15 typów myśliwców różnią się zasadniczo wyglądem i umiejętnościami. Narzędzia aktualizacji zapewniają różne poziomy korzyści. Nikt nie zobowiązuje Cię do natychmiastowej walki, możesz najpierw uniknąć starć, oszczędzać energię, poświęcić czas na zwiedzanie świata. Magia i technologia tutaj są bardzo mieszane, musisz nauczyć się korzystać ze znalezionych przedmiotów i mocy. Stopniowo terytorium maleje i bitwy stają się nieuniknione, ponieważ tylko jeden może przetrwać. Ponad pięćdziesięciu przeciwników z pewnością okaże zapał do zwycięstwa, musisz przygotować się na ewentualne ataki.

Charakterystyczne cechy gry Royal Crown:

  • bitwy z totemami innych graczy;
  • 15 klas wojowników;
  • pojedyncza walka lub udział w drużynie złożonej z 3 bojowników;
  • badanie fantastycznych lokalizacji;
  • zwężenie otwartej przestrzeni.

Widok z góry pozwala zobaczyć, co się dzieje, zidentyfikować niebezpieczeństwo w pobliżu. Istnieje możliwość ujawnienia dużej mapy, tylko niewielki obszar, na którym znajduje się postać, jest stale widoczny. Na terenie znajduje się wiele budynków, jeśli bohater wejdzie do domu, dach natychmiast znika, aby gracz zobaczył, co dzieje się w środku. Po wyjściu z domu dach jest natychmiast przywracany.

Duża ilość zasobów i możliwość tworzenia własnych narzędzi dają swobodę w rozwoju totemu. Różnorodne kombinacje magii i technologii pozwalają odkryć niezwykłe talenty. Dzięki przyzwoitej grafice wędrówki po mapie są naprawdę interesujące. Rozdzielenie rozgrywki na rundy dodaje osobowości projektowi. Postaraj się, aby twoja postać była ostatnim ocalałym!


Reklama

Pobierz Royal Crown 13.0.3

Nowości w tej wersji
Update for stabilization
informacje ogólne
wersja 13.0.3 (124)
Data umieszczenia 2021-10-08 18:37
rozmiar 81.77 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

Wszystkie aplikacje LINE Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/25 12:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |