Subskrybuj My Adventure
0 (0)

Subskrybuj My Adventure

Opis:

Gra Subscribe to My Adventure  to oryginalna gra RPG, w której musisz spopularyzować postać w symulowanej sieci społecznościowej, przyciągnąć fanów i walczyć z hejterami.

Bohater dostaje się do sieci społecznościowej, jest pod wieloma względami podobny do prawdziwej. Podpowiedzi tekstowe w wyskakujących oknach pomagają dowiedzieć się, jak rozwinąć konto, niż jak przyciągnąć uwagę opinii publicznej. Podane są ogólne zalecenia, użytkownik wybiera taktykę działań. Przejście do trybu online i transmisja strumieniowa wideo zmusi wielu do uważnego monitorowania przygód gracza totemu. Przyszły lider opinii będzie musiał często podróżować, wędrować po królestwie i stawić czoła nieoczekiwanym odkryciom. Przygotuj się na wiele incydentów, sława wymaga znacznych poświęceń.

Możesz tworzyć historie, ciekawe historie będą kluczem do zwiększenia liczby subskrybentów. Pojawienie się nowych wirtualnych przyjaciół wiąże się z dużą liczbą komunikacji. Fani będą bardziej aktywni, gdy otrzymają informację zwrotną. Korespondencja z różnymi bohaterami będzie integralną częścią życia. Tematy komunikacji bezpośrednio zależą od rodzaju działalności nowo wybitej celebryty. Pytania o niuanse filmowania i wrażenia na temat odwiedzanych miejsc nie powinny zaskakiwać bohaterki. Rozgrywka jest zbliżona do standardowych sieci społecznościowych, polubienia i inne formy uwagi są tutaj również obecne.

Funkcje gry Subskrybuj My Adventure:

  • zwrócenie uwagi odbiorców gier;
  • publikowanie artykułów, wiadomości;
  • możliwość otrzymywania darowizn, wsparcie emocjonalne;
  • wiele scenariuszy, zmiana fabuły;
  • Wzmocnienie wybranej reputacji.

Projekt podkreśla atrakcyjną, ręcznie rysowaną grafikę i swobodę w zmienianiu fabuły. Deweloper starannie przemyślał system działań bohatera i tych, którzy z nim współdziałają. Dostosowane oprogramowanie ma znaczące podobieństwa z prawdziwymi platformami społecznościowymi. Zadania są niezwykłe, ale fani spotkań online szybko się do tego przyzwyczajają, a intuicyjne sterowanie pomaga zaangażować się w proces. Ujawnij sekrety królestwa wróżek, spraw, aby publiczność podziwiała głównego bohatera!


Reklama

Pobierz Subskrybuj My Adventure 1.8.13

Nowości w tej wersji
1. hotfix: fix the problem that the New Year Festival rewards cannot be unlocked correctly.
informacje ogólne
wersja 1.8.13 (10813)
Data umieszczenia 2021-02-06 22:34
rozmiar 120 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/26 10:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |