Opis:

Gra Bullet Strike  to strzelanka snajper, w którym trzeba walczyć z prawdziwymi graczami, pompy swoją postać i broń, walka o prymat w rankingu tabeli.

Dokładne i uważne strzały wpadają w jedno miejsce i próbują się zniszczyć. Ich głównym narzędziem będą wysokiej jakości karabiny z wieloma modyfikacjami i dodatkowymi elementami. Podczas poszukiwania antagonistów będziesz musiał zmierzyć się z trzema rodzajami celów. Jeśli ktoś stojący w dużej odległości jest widoczny w polu widzenia, jest rozpoznawany jako odległy cel. Aktywnie poruszająca się postać staje się odległym celem, a osoba znajdująca się za ścianą lub inną przeszkodą staje się ukrytym celem. W tym drugim przypadku możesz trafić wroga tylko bardzo napompowanym karabinem.

Każdy przeciwnik może uznać twojego bohatera za dogodny cel. Nawet duży przedmiot nie gwarantuje wysokiej jakości schronienia. Każda bitwa trwa kilka minut, musisz szybko szukać i neutralizować wrogów. Każdy udany strzał przynosi punkty snajperowi, odległość między strzelającym a ofiarą określa liczbę przyznanych punktów. Śmiertelny wynik nie przeszkadza użytkownikowi w kontynuowaniu bitwy na arenie, bohater natychmiast zostaje przywrócony. Liczba zgonów negatywnie wpływa na ocenę wyświetlaną po zresetowaniu timera.

Cechy gry Bullet Strike:

  • potyczki z prawdziwymi użytkownikami;
  • odblokuj fajne bronie;
  • rozszerzenie funkcjonalności karabinów;
  • ulepszenie postaci;
  • aktualizacja dostępnych map.

Pojedynek dla wielu graczy podoba się eleganckiej, trójwymiarowej grafice i spektakularnych szczegółowych lokalizacji. Duży arsenał karabinów i możliwość ulepszenia ich według własnego uznania pozwala stworzyć unikalną broń. Dobry sprzęt poprawia ochronę strzelca i zapewnia komfort, który pomaga skoncentrować się na bramkach. Ścieżka dźwiękowa jest pozbawiona elementów rozpraszających uwagę, nie ma dodatkowych czynników stresujących. Projekt zapewnia możliwość trenowania w strzelaniu i doskonalenia umiejętności zabijania wroga jednym strzałem. Zdobądź status najlepszego snajpera i pokaż swoim przeciwnikom z całego świata imponujące wyniki!


Reklama

Pobierz Bullet Strike 1.1.4.5

Nowości w tej wersji
New update:
- Add more boss: swordfish plane, helicopter, humvee, sidecar...
- Rocket launncher bullet chase
- New map in Amarteur
- And many new features

Next update:
- Additional character system
- Ranking system upgrade
- Add more weapons
informacje ogólne
wersja 1.1.4.5 (412)
Data umieszczenia 2021-01-09 20:19
rozmiar 42.63 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/26 12:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |