Designer City: Empire Edition
0 (0)

Designer City: Empire Edition

Opis:

Game Designer City: Empire Edition  - ta miejska symulacja, w której wioska jest niezbędna, aby przejść do stolicy Imperium Rzymskiego, przyciągnąć mieszkańców i zbudować infrastrukturę.

Początkowo użytkownik otrzymuje wioskę z kilkoma mieszkańcami. Deweloper oferuje wiele rodzajów budynków, ale chaotyczna konstrukcja może powodować problemy i niezadowolenie ludzi. Konieczne jest rozważenie prawidłowej lokalizacji obiektów i kolejności ich budowy. Wśród budynków priorytetowych znajdą się budynki mieszkalne, struktura bankowa, ratusz i rynek. Gdy rozwój stanie się zauważalny, a budżet wzrośnie, możesz dodawać różne przedsiębiorstwa, fabryki i gospodarstwa. Ponadto musisz dbać o czystość terytoriów, tworzyć parki, tereny rekreacyjne w pobliżu stawów i inne elementy, które pomagają zrównoważyć środowisko.

Ludzie powinni mieszkać blisko rynku - ważnego obiektu dla handlu i rozwoju wsi. Jeśli rynek jest daleko, koszty transportu mieszkańców i towarów będą nieproporcjonalnie wysokie. Ratusz jest domem dla kadry kierowniczej, która wydaje rozkazy i rozwiązuje pytania dotyczące złota ze skarbca. Wszystkie zebrane środki są przechowywane w banku, więc nie warto też opóźniać jego budowy. Szkoły pomogą edukować młodsze pokolenie, a miejsca rozrywki i areny wydarzeń sportowych sprawią, że życie będzie bardziej pełne wrażeń.

Charakterystyczne cechy gry Designer City: Empire Edition:

  • rozwój społeczny;
  • przyciąganie większej liczby ludzi;
  • staranne planowanie infrastruktury;
  • uzupełnienie skarbu;
  • troska o środowisko naturalne na terytoriach.

Bogate odcienie grafiki są miłe dla oka. Łatwa kontrola pozwala wznosić różne budynki za pomocą kilku kliknięć. Zmiany w skarbcu i nastroju mieszkańców są wyświetlane automatycznie po każdej akcji na dużą skalę. Spokojne tło muzyczne pomaga spokojnie ocenić sytuację i wyeliminować wysypki. Brak liczników pozwala na wygodne planowanie miasta. Gospodarka będzie rosła bardziej aktywnie dzięki codziennym wizytom w grze. Stwórz idealne miejsce dla życia i dobrobytu dużej liczby osób!


Reklama

Pobierz Designer City: Empire Edition 1.13

Nowości w tej wersji
We hope you enjoy the new features and buildings in this update.

Happy designing!
informacje ogólne
wersja 1.13 (1130)
Data umieszczenia 2021-12-31 17:47
rozmiar 91.7 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/27 10:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |