Fashion Empire: Boutique-Sim
0 (0)

Fashion Empire: Boutique-Sim

Opis:

Fashion Empire Boutique-Sim gra  jest symulatorem chłodny, w którym trzeba zarządzać butik, udekorować pokój i oferują swoim klientom luksusowe stroje.

Główny bohater z dzieciństwa uwielbiał modę. Marzyła o stworzeniu strojów, które zachwycą publiczność podczas światowej klasy wydarzeń mody. Teraz małymi krokami należy przejść do realizacji planu. Inwestorka zgodziła się zainwestować w biznes obiecującego projektanta mody, dlatego zostaje otwarty pierwszy butik, w którego zasięgu jest na razie tylko różowa sukienka. Ten strój został natychmiast doceniony przez fashionistek i zaczął kupować.

Pierwszy zysk zmotywował bohaterkę do rozwoju. Skromny projekt sklepu poprawił się, stał się bardziej jak punkt sprzedaży luksusowej odzieży. Oprócz elementów dekoracyjnych pojawiają się nowe regały, parawany i inne meble. Wszystko może być ustawione według własnego uznania. Później dostępne są inne stroje, buty, akcesoria, kosmetyki. Napływ klientów zmusił mnie do myślenia o rekrutacji pracowników. Osoby ubiegające się o różne wolne miejsca pracy mają swoje własne historie, konieczne jest znalezienie podejścia do każdej zainteresowanej postaci i uzgodnienie wzajemnie korzystnych warunków pracy.

Charakterystyczne cechy Fashion Empire:

  • zarządzanie punktami sprzedaży;
  • odblokowywanie nowych ubrań;
  • wyjazdy na imprezy związane z modą;
  • ustawienie wnętrza butiku;
  • fascynujące zadania.

Jeśli możesz stale zwiększać zyski i pozostawiać zadowolonych klientów, po pewnym czasie możesz liczyć na ekspansję w Las Vegas i innych miastach. Zapoznanie się z wpływowymi i znanymi ludźmi w świecie mody pomoże podbić rynki, zyskać reputację najlepszego projektanta mody i sprawić, że osoby aspirujące zaczekają na kolejne kolekcje. Następnie będzie można konkurować z innymi projektantami online.

Projekt ma kilka trybów, możesz uczestniczyć w zadaniach w różnych częściach planety lub przejść przez pewną historię, poznać szczegóły, w zależności od twojego nastroju. Grafika tutaj nie jest zbyt dobra, ale skrypty z pewnością zadowolą dziewczynę. Światowa moda czeka na pojawienie się nowej gwiazdy ze świeżymi i błyskotliwymi pomysłami. Spróbuj podbić wszystkie wybiegi!


Reklama

Pobierz Fashion Empire: Boutique-Sim 2.95.2

Nowości w tej wersji
Introducing a brand new exciting FEATURE!

BOOSTER REWARDS!⏱️
Earn rewards in a new way - Booster Tickets!
Speed up Boutique sales :
1. Boost up single product order time
2. Quick sell a single product

Also in this update:
- All New Loading Screen
- Bug fixes
- Performance Improvements

Style with the latest trendy fashions and become the Ultimate Fashion Empire Fashionista!
Thanks for playing!
Your FE Team
informacje ogólne
wersja 2.95.2 (223)
Data umieszczenia 2022-04-13 20:16
rozmiar 157.22 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

AD_ID

AD_ID

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Frenzoo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/27 12:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |