KartRider Rush +
0 (0)

Opis:

Gra KartRider Rush + ściga się na Androidzie , ale nie można jej nazwać ściganiem się w zwykłej wersji, ponieważ większą uwagę przywiązuje się do prostoty i wygody, w przeciwieństwie do wielu innych projektów. Jednak nie jest to próba pozyskania większej liczby odbiorców przez programistów, to zwykły projekt dla całej rodziny.

Nawiasem mówiąc, o programistach. Jest to dobrze znane studio firmy NEXON, która ma za sobą projekty z milionową publicznością, na przykład Darkness Rises, Godzilla Defense Force, MapleStory M - Open World MMORPG, Lode Runner 1 i wiele innych.

Jeśli mówimy o grze, znajdziesz ładną grafikę, pełnoprawny i piękny świat 3D oraz dość skromną dynamikę, która na pewno nie sprawi, że twoje dłonie się pocą, a twoje nerwy rozciągną się w sznurek. Oczywiście adrenalinę można uzyskać, konfrontując się z prawdziwymi graczami, ponieważ projekt obejmuje kilka trybów online. Ale jeśli spojrzysz na istotę tego, co się dzieje, może być ciekawy plan, zgodnie z którym ta gra będzie konkurować z kultowym projektem Mario Kart, który pojawił się w 1992 roku i od tego czasu został ponownie wydany na różnych platformach, ale nigdy nie osiągnął formatu mobilnego. Ogólnie rzecz biorąc, wiele niuansów jest bardzo podobnych, zwłaszcza jeśli porównamy odczucia tego, co się dzieje, jednak programiści są pewni, że ten projekt okazał się mniej przypadkowy ...

Wszystko może być!

Funkcje gry KartRider Rush + na Androida:

  • Proste sterowanie, które pasuje do wszystkich graczy
  • Przyzwoita animacja i piękna grafika
  • Wiele trybów gry, w tym online
  • Różne modele gokartów i możliwość ich dostosowania
  • W tej chwili nie ma żadnych reklam w grze!

Wady gry:

  • Ale są zakupy i przeszkadzają ...

Podsumowując: gra KartRider Rush + jest bardzo godną opcją dla całej rodziny lub tych, którzy nie są jeszcze gotowi do prowadzenia poważniejszych pojazdów. Jednak chęć deweloperów do zarabiania pieniędzy na zakupach krajowych w tym momencie jest zbyt duża, co zdecydowanie znajduje odzwierciedlenie w tym, co się dzieje. Byłoby lepiej, gdyby zaczęli reklamować ...


Reklama

Pobierz KartRider Rush + 1.10.8

Nowości w tej wersji
Brand New Norse Update
Welcome to the gods' realm, Asgard!

- Check out other racers' custom tracks in Track Customization!
- Enjoy awesome collaboration content!
- Join the holiday festivities for rewards!
- Find new items, tracks, and more!
informacje ogólne
wersja 1.10.8 (201140)
Data umieszczenia 2021-11-13 10:08
rozmiar 93.27 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

ACCESS

ACCESS

PUBLIC_THIRD_API

PUBLIC_THIRD_API

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/28 10:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |