Alive Today: Zombie City
0 (0)

Alive Today: Zombie City

Opis:

Gra Alive Today: Zombie City  to strzelanka dla wielu graczy, w której musisz zabijać chodzących martwych i agresywnych ocalałych, aby bronić się w ruinach megalopoli.

Wśród ruin dużych miast można znaleźć wiele przydatnych zasobów. Ale na postapokaliptycznych terytoriach wędruje wiele stworzeń zombie, które starają się zniszczyć bohatera. Chodzenie w poszukiwaniu apteczek i innych niezbędnych rzeczy jest dozwolone tylko z bronią palną. Na każdym poziomie konieczne jest oczyszczenie określonego terytorium ze wszystkich. Nie należy oczekiwać pomocy nawet od osób, które przeżyły, po katastrofie straciły swoją adekwatność, pędząc do wszystkich, których spotykają.

Wrogie stworzenia nie tylko poruszają się po postaci, lecz kontratakują, używają niestandardowych broni. Przeciwnicy zaczynają działać, gdy bohater zwraca na nie uwagę. Konieczne jest unikanie kul ognia i innych elementów używanych przez stwory, aby zminimalizować obrażenia zdrowia. Wielu zabitych pozostawia monety, lekarstwa i wiele innych. Zaleca się podnosić rzeczy, częściowo odzyskać. Kiedy antagoniści zostaną pokonani, helikopter przeleci za totemem gracza, przenosząc go do schronu. Tam możesz ulepszyć wojownika, wziąć inną broń, radykalnie zmienić obraz.

Charakterystyczne cechy gry Alive Today: Zombie City:

  • egzekucja zombie i nieodpowiednich ludzi;
  • ponad 30 modeli broni;
  • trening w formacie PvE przed trudnym PvP;
  • różnorodność umiejętności postaci;
  • możliwość ucieczki helikopterem.

Po reinkarnacji i zastosowaniu dostępnych ulepszeń bohater przechodzi na kolejną stronę z podobną misją. Wykonanie tego staje się trudniejsze. Jeśli konfrontacja ze sztuczną inteligencją wydaje się zbyt prosta, zapraszamy do trybu wieloosobowego. Prawdziwi gracze zapewnią wiele emocji i sprawią, że poważnie się zdenerwujesz, ponieważ zasoby zdrowia i siły bohatera są ograniczone. Uważnie monitoruj odpowiednie wskaźniki, unikaj momentów krytycznych. Gracz zobaczy, co się dzieje z góry. Rozsądna konstrukcja czasami wywiera presję na środowisko, nie ma nadziei na relaks. Pokaż wszystkim, którzy zasługują na przetrwanie w tym chaosie!


Reklama

Alive Today: Zombie City

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/28 12:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |