Opis:

Super Fowlst 2  to kontynuacja popularnej gry platformowej niezależnego programisty Thomasa K Younga. Nawiasem mówiąc, gatunek klasycznych platformówek jest obsługiwany przez takich facetów, ponieważ duże studia starają się ominąć ten format. Niemniej jednak dzisiaj mamy szczęście, ponieważ druga część nie tylko zachowała wszystkie cechy gatunku, ale także otrzymała przyzwoitą aktualizację w porównaniu do pierwszej części. Nawiasem mówiąc, pierwsza część była w stanie zebrać ponad milion pobrań i, co najważniejsze, zachowała przyzwoitą ocenę na podstawie wyników wielu ocen. Co mogę powiedzieć, druga część stała się jeszcze lepsza!


Zacznijmy od najważniejszego - druga część gry zachowała ładną, lekko pikselowaną grafikę i hardkorową rozgrywkę, która na pewno sprawi, że będziesz się martwić i szarpać włosy, szczególnie jeśli jesteś hazardzistą;)

Jako bonus, jest znacznie więcej poziomów, a co najważniejsze - są one teraz generowane losowo, więc na pewno nie dostaniesz identycznych przeszkód, gdy spróbujesz ponownie przejść, z którego możemy wywnioskować, że gra stała się jeszcze trudniejsza.

Co jeszcze pojawiło się w nowym produkcie? Ponieważ jest więcej poziomów, wzrosła również różnorodność przeciwników. Byli bossowie, którzy komplikują ci przejście gry, ale jednocześnie była możliwość rozwinięcia niektórych umiejętności twojej postaci, pojawiły się także inne postacie, więc w porównaniu do ostatniej części jest niesamowita fontanna możliwości;)


Funkcje gry Super Fowlst 2 na Androida:

  • Klasyczna platformówka z ładną grafiką pikseli
  • Nowe poziomy z generowaniem losowym
  • Nowi przeciwnicy
  • Niebezpieczni bossowie
  • Nowe możliwości dla nowych i starych postaci
  • Więcej hardcore!

Wady gry:

  • Podobnie jak w ostatniej części, tutaj znajdziesz trochę reklamy i możliwość wspierania programisty niewielką opłatą, która pomoże usunąć reklamę;)

Podsumowując: gra Super Fowlst 2 jest dobra, ponieważ stała się nie tylko lakoniczną kontynuacją, ale ogólnie poprawiła się, co nie często zdarza się przy kontynuacji projektów, szczególnie tych non-profit.


Reklama

Pobierz Super Fowlst 2 1.12.0

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.12.0 (17)
Data umieszczenia 2020-08-06 17:44
rozmiar 42.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.18★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/29 12:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |