Hillside Drive Racing
0 (0)

Hillside Drive Racing

Opis:

Hillside Drive Racing  to fajna gra zręcznościowa , w której samochód podbija drogi, omija przeszkody i pułapki, zbiera bonusy i wykonuje sztuczki.

Pojazd porusza się w terenie i pagórkowatym terenie, próbując przejechać maksymalną odległość i ustanowić nowy rekord. Po drodze musi zbierać monety wpadające do skarbonki, gdy tylko samochód do nich dotrze. Zdobyte przedmioty po przyjeździe można wydać na ulepszenie transportu w garażu. Silnik, koła, napęd, zawieszenia i inne elementy można ulepszać. Poprawa parametrów pozwoli Ci działać pewniej podczas następnego etapu. Charakterystyki zewnętrzne są również dostosowywane na żądanie użytkownika. Po zgromadzeniu wystarczającej ilości środków kierowca powiększa swoją flotę, dodaje nowe samochody do kolekcji.

Na drodze, oprócz monet i innych bonusów, musisz monitorować poziom paliwa w zbiorniku. Specjalna skala w dolnej części ekranu pokazuje, jak szybko spada poziom benzyny. Musisz podnosić puszki i monitorować automatyczne tankowanie, aby móc poruszać się dłużej. Pułapki i przeszkody będą regularnie pojawiać się po drodze, czasem wystarczy przyśpieszyć, aby powalić stracha na wróble lub inny element. W innych przypadkach będziesz musiał przeskakiwać duże przeszkody, a nawet organizować loty krótkoterminowe z obowiązkowym lądowaniem na czterech kołach.

Charakterystyczne cechy gry Hillside Drive Racing:

  • pokonywanie odległości różnymi środkami transportu;
  • ulepszenie żelaznego konia;
  • zbieranie monet i tankowanie w drodze;
  • trudne trasy z przeszkodami;
  • wykonywanie zadań w tym procesie.

Wysokiej jakości fizyka znacznie komplikuje misję. Strzałki pozwalają kontrolować tempo ruchu, pomagają utrzymać równowagę w locie. Podczas wykonywania sztuczek będziesz musiał użyć trampoliny, poszukać sposobów na obejście otchłani. Jeśli samochód przewróci się w chwili lądowania, podróż się kończy. Mały stolik pokazuje, co zostało osiągnięte. Oryginalne lokalizacje robią różnicę, a indywidualne cechy samochodów sprawiają, że dostosowujesz się, szukasz optymalnej strategii działania. Pokonaj wszystkie proponowane trasy z minimalną liczbą siły wyższej!


Reklama

Pobierz Hillside Drive Racing 0.8.2-55

Nowości w tej wersji
Bugfixes
informacje ogólne
wersja 0.8.2-55 (55)
Data umieszczenia 2021-06-12 14:47
rozmiar 91.8 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

PROFILER

PROFILER

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/30 10:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |