Opis:

Gra Food Gang  jest kuchnia strzelanka online w której znaki jadalne wziąć udział w zabawnych walkach, skok, atak i po mistrzowsku walczyć, udowadniając wyższość nad wrogami.

Użytkownik wybiera jedną z 14 fajnych postaci i naciska przycisk gotowości do bitwy. Komputer automatycznie ustawia tożsamość współpracowników i przeciwników. Każdy produkt jest kontrolowany przez pojedynczego gracza, po zebraniu małych drużyn rozpoczyna się strzelanina. W kuchni toczą się walki, deweloper przygotował trzy lokalizacje w różnych strefach tego pokoju. U góry ekranu znajduje się licznik czasu i wskaźniki bieżącego wyniku między drużynami. Poniżej znajdują się klucze do kontrolowania totemu: joystick, aktywacja skoku i spektakularny atak.

Jasne i odważne postacie są utalentowane w walce, posiadają indywidualne umiejętności i specjalną broń. Oprócz broni palnej można znaleźć różne narzędzia tnące, które są większe niż wymiary żołnierzy. W przypadku śmierci wojownik po kilku sekundach wraca na pole bitwy i kontynuuje walkę o sukces swojej drużyny. Ostateczny wynik uwzględnia całkowitą liczbę zabójstw, w tym powtórzeń. Po bitwie możesz otworzyć ulepszenia, aby totem był potężniejszy. Niektórzy bohaterowie są początkowo dostępni, niektóre osobowości pojawiają się później, gdy gracz zdobędzie minimalne doświadczenie.

Funkcje gry Food Gang:

  • bitwy drużynowe z prawdziwymi przeciwnikami;
  • żywność i naczynia jako bojownicy;
  • odblokowywanie interesujących umiejętności;
  • akumulacja gwiazd;
  • emocjonalne bitwy w kuchni.

Element motywacyjny jest dobrze przemyślany, regularne testy pozwalają na awans w tabeli ocen. Losowy wybór przeciwników zapewnia brak przewidywalnych scenariuszy. Śmieszne jednostki dopingują i tworzą zabawną atmosferę w niebezpiecznych warunkach bitewnych. Urocza kolorowa grafika dodatkowo odciąża atmosferę, fajne efekty specjalne sprawiają, że wydarzenia są bardziej pełne wydarzeń. Nie powinieneś się relaksować - uważność, zręczność i szybka reakcja pomogą zabić więcej antagonistów i zminimalizować ich obrażenia. Owoce, warzywa, słodycze, kawałek pizzy i inni wojownicy już przygotowują się do następnej konfrontacji!


Reklama

Pobierz Food Gang 1.0.6

Nowości w tej wersji
- Bugs fixed.
Have a good fight!
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (6)
Data umieszczenia 2021-04-09 17:07
rozmiar 29.91 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
3.88★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/31 10:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |