Scalaj kierowców
0 (0)

Opis:

Gra Merge Racers  to kliknięcie wyścigowe, w którym gracz musi łączyć samochody, aby aktualizować flotę i brać udział w zawodach na stromych torach.

Gracz dostaje się do małego garażu z ograniczoną liczbą miejsc dla swojej floty. Żelazne konie pierwszego poziomu są początkowo dostępne. Para identycznych pojazdów można łączyć i uzyskać mocniejszą kopię. Deweloper stworzył około 30 rodzajów transportu, jego doskonalenie zajmie dużo czasu. Strefa stowarzyszeń zajmuje znaczną część ekranu, a nad nią diorama drogi do wyścigów. Na dowolnym etapie możesz umieścić tam jeden ze swoich samochodów i zarabiać monety na wyścigi. Schemat działa nawet po opuszczeniu gry przez użytkownika, co zapewnia pasywne zarobki.

Polecamy także pójść na tor i rywalizować z innymi samochodami. Przed pierwszym startem słodki asystent powie ci, jakie taktyki zachowania są dopuszczalne w zawodach, pokaże niuanse prowadzenia samochodu i interakcji z rywalami. Możesz skorzystać z opcji przyspieszenia, dadzą one przewagę nad przeciwnikami. Jeśli zbliżysz się do wroga od tyłu, a następnie nagle zaczniesz wyprzedzać, automatycznie przyspieszy krótkotrwałe przyspieszenie. Sytuację można przedłużyć, jeśli w ciągu kilku sekund podjedziesz do następnego przeciwnika i wykonasz podobne wyprzedzanie.

Charakterystyczne cechy gry Merge Racers:

  • odblokować ponad 30 samochodów;
  • stowarzyszenie samochodów w celu aktualizacji;
  • rywalizacja ze zwykłymi kierowcami;
  • bitwy z potężnymi bossami;
  • dochód aktywny i pasywny.

Zwycięstwa w wyścigach dają dodatkowe pieniądze, pozwalają otwierać więcej samochodów. Niuans polega na tym, że w garażu warunkowym jest niewiele miejsc. Konieczne jest ciągłe łączenie prostych modeli, aby zwolnić miejsce na nowe samochody. Powiadomienie o braku miejsc parkingowych często może pojawić się na ekranie.

W projekcie komponent do klikania jest dobrze połączony z rasami. Użytkownik niezależnie wybiera kierunek, na którym ma się skupić, jaki rodzaj dochodu jest preferowany. Jasne cele i brak monotonii przyciągają przez długi czas. Spróbuj odblokować najbardziej spektakularny samochód z niesamowitymi funkcjami!


Reklama

Pobierz Scalaj kierowców 1.092

Nowości w tej wersji
64bit support
informacje ogólne
wersja 1.092 (32)
Data umieszczenia 2020-05-30 11:24
rozmiar 36.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/31 12:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |