Lords Hooray: Island Rush
0 (0)

Lords Hooray: Island Rush

Opis:

Gra Lords Hooray: Island Rush  to ciekawa strategia, w której musisz budować oddziały lądowe na wyspach i walczyć z przeciwnikami zbliżającymi się do lądu na łodziach.

Lokalizacje znajdują się na małych obszarach lądowych otoczonych wodą. Wrogowie mogą popłynąć na terytorium z dowolnej strony, aby zdobyć wyspę. Konieczne jest stawianie obrony, niszczenie nieproszonych gości i zapobieganie znacznym szkodom. Gracz ma do dyspozycji dwie drużyny pod kontrolą doświadczonych dowódców. Ich umiejętności muszą być regularnie ulepszane, a także rekrutować nowych rekrutów w armii do wzmocnienia. Zadania stają się coraz bardziej skomplikowane, wrogowie stają się bardziej wytrzymali i stosują nowe taktyki walki. Skuteczne opieranie się antagonistom jest możliwe tylko przy regularnym pompowaniu. Szczególną uwagę należy zwrócić na uzbrojenie i wyposażenie.

Na każdym poziomie trzeba bronić jednej strony. Wśród głównych czynników brane są pod uwagę przetrwanie głów jednostek i zniszczenie wszystkich przeciwników. Musisz także monitorować brak uszkodzeń domów, antagoniści desperacko chcą zniszczyć kilka budynków znajdujących się na terytorium. Pomyślne zakończenie misji odblokuje kolejną lokalizację i otrzymasz monety za ulepszenia. Przeciwnicy zmieniają standardowe ataki, mogą wystrzelić strzały, będąc daleko od lądu, atakować w nieoczekiwany sposób. Czasami wykazują niesamowitą wytrzymałość lub próbują zdobyć przewagę z powodu liczb.

Charakterystyczne cechy gry Lords Hooray: Island Rush:

  • ochrona wysp przed pływającymi złodziejami;
  • unikalne umiejętności bojowe dowódców;
  • zdolność do podnoszenia umiejętności;
  • użycie różnych rodzajów broni;
  • Przydatne zasoby jako nagroda.

Projekt wymaga planowania działań i szybkiego dostosowania się do nowych warunków. Wykonaj właściwe rozmieszczenie jednostek, daj im skuteczną broń i inne przedmioty, aby zwiększyć moc. Możesz wezwać dowódcę, aby gwałtownie zwiększył straty innych ludzi lub zorganizował lepszą obronę. Nie możesz skupić się na jednej perspektywie, wrogowie zbliżają się z różnych kierunków. Im szybciej zostaną wymienione, tym więcej czasu na przemyślenie taktyki. Zagwarantuj bezpieczeństwo swojej nieruchomości i przeglądaj całą mapę z różnymi stronami!


Reklama

Pobierz Lords Hooray: Island Rush 1.0.0(2005212323)

Nowości w tej wersji
fix bugs
informacje ogólne
wersja 1.0.0(2005212323) (111)
Data umieszczenia 2020-05-31 14:08
rozmiar 51.73 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/01 10:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |