APEX Racer - Slot Car Racing
0 (0)

APEX Racer - Slot Car Racing

Opis:

APEX Racer - Slot Car Racing gra  to symulator wyścigów, w której musisz jechać mały plastikowy samochód, uczestniczyć w wyścigach i wygrywać trofea.

Gracz dosłownie tworzy swój samochód; ma do dyspozycji ponad 200 części, które radykalnie zmieniają właściwości samochodu sportowego. Kombinacja dostępnych elementów umożliwia umieszczenie na torze unikalnego stworzenia na cztery koła. Parametry zewnętrzne są również regulowane, wiele skórek pozwoli Ci wyróżnić się na tle innych. Po dokonaniu żądanych zmian możesz ustawić samochód na torze i obserwować bitwy w wyścigu. Menedżer może wybierać manewry podczas ruchu, a także aktywować niektóre opcje, aby szybciej dotrzeć do linii mety.

Znaczna część ustawień technicznych musi zostać odblokowana przed użyciem. Dostępne technologie poprawią się w miarę osiągania nowych etapów. Deweloper oferuje różne formaty wyścigów i obiecuje poszerzyć listę trybów, aby użytkownicy zawsze mogli znaleźć odpowiednią rozrywkę dla swojego nastroju. Istnieje jedna gra, w której rywale są kontrolowani przez sztuczną inteligencję. Miłośnicy adrenaliny online mogą cieszyć się rozgrywkami wieloosobowymi i podróżami w czasie rywalizującymi z prawdziwymi przeciwnikami.

Funkcje gry APEX Racer:

  • konkursy na samochodzikach;
  • ponad 30 samochodów;
  • kilka formatów wyścigowych;
  • różne rodzaje torów;
  • ulepszenie i dostosowanie żelaznego konia.

Spektakularna szata graficzna przyciąga uwagę, gama wariantów ulepszeń i przekształceń estetycznych jest godna podziwu. Wśród minusów warto zauważyć słabe prowadzenie w wyścigu. Użytkownik aktywuje tylko niektóre opcje, a samochód porusza się niezależnie. Nacisk kładziony jest na szkolenie wstępne. Zmiana wielu czynników odbywa się tylko wraz z ulepszaniem pojazdów-zabawek. Zmusza nas to do dokładniejszego przemyślenia ulepszeń i opracowania całej strategii dostosowywania funkcji technologicznych. Nie pozostawiaj innym kierowcom szansy na włamanie się na prowadzenie!


Reklama

Pobierz APEX Racer - Slot Car Racing 1.2.7

Nowości w tej wersji
- Added Achievements to earn more rewards
- Reduced the game's file size
- Performance improve on older phones
informacje ogólne
wersja 1.2.7 (2020072140)
Data umieszczenia 2020-07-26 05:58
rozmiar 39.32 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/02 10:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |