Escape Game: The Little Prince
0 (0)

Escape Game: The Little Prince

Opis:

Jest to gra Escape the Game: of The Little Prince  - zabawna gra logiczna, w której książę i pilot potrzebują pomocy w rozwiązaniu logicznych zadań i znalezienia wyjścia z dziwnego pokoju.

Mały książę siedzi na środku pokoju, z kolanami przyciśniętymi do klatki piersiowej i głową w dół na nich. W pobliżu leży duży czerwony samolot, który spadł wprost na podłogę nosem. W pobliżu samolotu leży pilot. Otwarte okna są zajęte przez żyrafy i inne zwierzęta, w pomieszczeniu są również przedstawiciele fauny. Istota tego, co wydarzyło się przed rozpoczęciem gry, jest trudna do zrozumienia. Około wielu zadań, które gracz musi rozwiązać. Po drodze konieczne będzie znalezienie logicznego związku między pojawiającymi się pytaniami, aby poradzić sobie z wieloma sekretami, aby umożliwić bohaterom wydostanie się z czterech ścian.

W pokoju jest dużo wolnego miejsca, ale znaczna część tego, co tam jest, jest zagadkowa. Szyfry i znaki są obecne wszędzie, ich ignorowanie odstraszy użytkownika od wskazówek. Stowarzyszenia będą musiały szukać sposobów na odblokowanie mechanizmów, otwieranie zakodowanych skrzynek i wykonywanie innych wymaganych działań. Rozwiązanie każdego zadania jest nagradzane pewnymi przedmiotami, przydadzą się w obliczu następujących zagadek. Ważne jest, aby podnieść znaleziony element i zaangażować go we właściwym kierunku.

Charakterystyczne cechy gry Escape Game: The Little Prince:

  • próbuje wydostać się z zamkniętej przestrzeni;
  • wyszukiwanie przedmiotów, ich właściwe wykorzystanie;
  • śmieszne zwierzęta wokół;
  • zmiana kątów widzenia w pomieszczeniu;
  • dostępność wskazówek.

Relaksująca ścieżka dźwiękowa pomaga skupić się, wyostrzyć uwagę. Kliknięcia bocznych stref ekranu pozwalają obrócić kamerę, spojrzeć w innym kierunku. Nie spiesz się, aby cokolwiek zaufać, nawet okna tutaj są fałszywe. Fabuła jest starannie ukryta, aby rozwikłać plątaninę wydarzeń, trzeba będzie powolnym i ostrożnym. Każda ujawniona tajemnica staje się silnym ogniwem w logicznym łańcuchu, który pomaga poznać historię wymyśloną przez twórców. Książę potrzebuje wsparcia; nie będzie w stanie samodzielnie poradzić sobie z sytuacją.


Reklama

Escape Game: The Little Prince

Wszystkie aplikacje Jammsworks na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/02 12:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |