Opis:

Gra Snoop Doggs Rap Empire  to fascynujący symulator, w którym możesz budować karierę rapera, stać się sławnym, zarabiać na swojej pracy.

Gracz określa płeć i wygląd potencjalnej gwiazdy rapu, a następnie pogrąża się w opowieści ze wspaniałymi perspektywami. Po kilku odmowach młody wykonawca chciał się poddać, ale był pewien, że później nadejdzie czas na jego utwory. Nagły telefon od Snoop Dogga natychmiast zmienił plany bierności. Głos w słuchawce powiedział, że widział tak świetlaną przyszłość dla tak utalentowanej osoby. Konieczne jest rozpoczęcie pracy i rozwoju, przy wsparciu guru.

Po pierwsze, postać idzie do studia, łączy nowe bity, nabywa instrumenty dla lepszych brzmień utworów. Ponadto młody talent może przemawiać na koncercie. Po pozytywnej reakcji publiczności możesz liczyć na poważniejszy kontrakt. Gwarantuje regularne zadania producenta i inne wymagane misje.

Totem gracza ciężko pracuje, aby utrzymać markę, systematycznie się rozwijać, zwiększać popularność. Z czasem będzie potrzebował asystentów. Zaleca się zatrudnianie inteligentnych menedżerów o różnych umiejętnościach. Przestudiuj historie kandydatów, zdecyduj, z kim wygodniej jest wchodzić w interakcje. Ruszaj naprzód kompetentnie, korzystając z talentów swojego bliskiego kręgu.

Cechy gry Snoop Doggs Rap Empire:

  • rozwój kariery w dziale produkcyjnym Snoop Doga;
  • występy na koncertach;
  • wykonując zadania słynnego rapera;
  • nabywanie instrumentów muzycznych;
  • przyciąganie utalentowanych menedżerów do pracy.

Projekt cieszy się różnorodnością zadań, możliwością gromadzenia pieniędzy i innych bonusów. Po zdobyciu doświadczenia pojawia się swoboda decydowania o kierunkach wydatków. Bohater może nawet nabywać nieruchomości, czuć bogactwo poza działalnością rapera. Tworzenie piosenek odbywa się automatycznie, jeśli postać prawidłowo wykonuje instrukcje genialnego amerykańskiego producenta. Osiągnij sukces, o którym marzy wielu gwiazdorów!


Reklama

Rapno-

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/03 12:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |