Nieuczciwi agenci
0 (0)

Opis:

Gra Rogue Agents to strzelanka trzecioosobowa na Androida. Gra jest dystrybuowana za darmo, ale twórcy Midnight Games postanowili uruchomić monetyzację w kierunku reklam i zakupów wewnętrznych, co jest dość standardowe, ale to, co dzieje się w grze, nie może być nazwane standardowym i tyle o tym powiemy ci.


Warto zacząć od tego, że jest to strzelanka online w klasycznym formacie. Istnieją trzy tryby gry, które są również znane wszystkim fanom tego gatunku. Pierwsza to śmiertelna bitwa, w której każdy gracz mówi sam za siebie i musi zniszczyć każdego, kto stanie mu na drodze. Pozostałe dwa tryby dowodzenia to przechwytywanie flagi i drużyna do drużyny. Ogólnie rzecz biorąc, jest to więcej niż wystarczające na początek, ale nikt nie wyklucza pojawienia się dodatkowych opcji, jeśli gra jest popularna.

Jednak główną cechą tej gry jest dynamika, która nie jest tworzona przez szybkość ruchu graczy, ale przez ich możliwości, mechanikę i fizykę gry. Twórcy nazwali to „elementami parkour”, co w rzeczywistości znajduje odzwierciedlenie w tym, że możesz zepchnąć ściany, skakać we wszystkich kierunkach, robić szczeliny, chować się za małymi schroniskami lub wspinać się na otaczające cię obiekty! Rozumiecie, to znacznie przybliża to, co dzieje się w rzeczywistych warunkach, a dotarcie do takiego celu jest znacznie trudniejsze ... Nie będziemy nawet mówić o funkcjach taktycznych, jest ich wiele dzięki takiej mechanice. A także nie zapominaj, że na urządzeniach mobilnych jest to prawdziwy przełom!

Oczywiście twórcy zadbali o różne lokalizacje i duży wybór broni, ale nie jest to tak ważne w porównaniu z innymi punktami.


Cechy gry Android Rogue Agents:

  • Niesamowita mechanika i fizyka parkour, rzadkość dla platform mobilnych!
  • Szeroki wybór broni i sprzętu
  • Różne lokalizacje
  • Personalizacja postaci
  • Prawdziwi gracze i czat, aby się z nimi komunikować

Wady gry:

  • W tej chwili gra jest w otwartej wersji beta, co oznacza, że ​​mogą występować problemy z wydajnością i pewne błędy, ale jest za wcześnie, aby to oceniać.
  • Reklama i zakupy wewnętrzne są już dostępne w wersji beta;)

Podsumowując: gra Rogue Agents to znaczący projekt, który przy dalszym i udanym rozwoju może stać się standardem gatunku, w każdym razie na platformach mobilnych.


Reklama

Pobierz Nieuczciwi agenci 0.8.31

Nowości w tej wersji
Quick bug fix
informacje ogólne
wersja 0.8.31 (200036)
Data umieszczenia 2020-09-04 18:22
rozmiar 52.07 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/04 10:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |