Opis:

Gra Mafia42  to strategia dla wielu graczy, w której obywatele różnych zawodów próbują obliczyć osobowości mafijne, zanim bandyci ich wyeliminują.

Użytkownik należy do jednej z dwóch drużyn, staje się przedstawicielem mafii lub spokojnym mieszkańcem miasta. Następnie określa się rodzaj aktywności postaci, istnieje wiele opcji, w tym postaci politycznych, wróżbitów, zwiadowców i innych. Wraz z zawodem każdej osobie przypisane są oddzielne umiejętności; należy je zastosować, aby wpłynąć na innych uczestników. Niektóre są zabijane, inne mają być badane, a inne są aktywnie zaangażowane w praktyki medyczne.

Za pomocą zestawu kart ruchy są wykonywane naprzemiennie. Konieczne jest uważne monitorowanie taktyki każdego gracza i poszukiwanie sztuczek. Mistrzowskie oszustwo i umiejętność przechytrzenia drużyny przeciwnej będą dobrą pomocą do zwycięstwa. A umiejętność wyczucia fałszu w odpowiednim czasie, odnalezienia jego korzeni i ujawnienia przebiegłego pozwoli ci opuścić zwodziciela bez trofeum. Role są różne, musisz nauczyć się pięknie grać.

Znajomi-przyjaciele mają możliwość dyskutowania na czacie, omawiania interesujących punktów. Emotikony i różnorodne rysunki pomagają zademonstrować wszelkie emocje lub działania. Dołączając do gildii, pojawia się opcja komunikacji z użytkownikami z całego świata. Profil osobisty można ozdobić tabliczkami znamionowymi, skórkami i innymi elementami.

Charakterystyczne cechy gry Mafia42:

  • podział na dwie drużyny przeciwne;
  • oddzielne role dla każdego uczestnika;
  • wykorzystanie indywidualnych umiejętności;
  • 25 ciekawych zadań;
  • realizacja tajnych misji.

Strategia kart przyciąga użytkowników ulubionym stylem gry, zrozumiałymi zasadami. Obecność kilku trybów tylko zwiększa zainteresowanie projektem, format konkursu można wybrać niezależnie. Regularne zadania zapewniają dostęp do dobrych bonusów, pozwalają zorganizować wysokiej jakości trening dla mózgu. Tajne zadania bardzo dobrze trenują podstęp, uczą się zachowywać bardziej sprytnie i nie ulegają sztuczkom innych ludzi. Śmieszne ikony staną się dodatkową motywacją do rozwiązywania tajnych zadań. Pokaż sztukę perswazji i odkryj niuanse historii innych ludzi!


Reklama

Pobierz Mafia42 3.1706-playstore

Nowości w tej wersji
The opening of the Art Gallery is near, but there are no artworks to display?
Please help to solve the art shortage in 42 City!
※ Politician on Mountain Chain, Kissing Lover Skin has been added.
※ Balance has been adjusted.
informacje ogólne
wersja 3.1706-playstore (49506)
Data umieszczenia 2022-05-21 04:18
rozmiar 197.07 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zmienianie kolejności uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na przenoszenie zadań między tłem a pierwszym planem. Aplikacja może to robić bez Twojego udziału.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

NETWORK

NETWORK

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

READ_PHONE_NUMBERS

READ_PHONE_NUMBERS

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje TEAM42 na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/04 12:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |