Cover Hunter - 3v3 Team Battle
0 (0)

Cover Hunter - 3v3 Team Battle

Opis:

Gra Cover Hunter - 3v3 Team Battle  to strzelanka drużynowa offline, w której musisz zabijać antagonistów, zdobywać flagę i utrzymywać się w trudnych konfrontacjach.

Użytkownik wybiera żądany tryb i przechodzi do miejsca, w którym sytuacja jest już nagrzana. Na wojownika czeka już dwóch żołnierzy, którzy aktywnie walczą o wspólne cele. Zakres podstawowych zadań zależy od wybranej fabuły, ale w każdych okolicznościach drużyna będzie musiała stawić czoła licznym starciom z drużyną wroga i późniejszym strzelaniom. Czas trwania meczu jest wyraźnie ograniczony, licznik na górze wskazuje, ile pozostało do zakończenia misji. Rachunek jest również widoczny z góry.

Rozgrywka przypomina trochę CS, terroryści walczą z organami ścigania, możesz grać dla dowolnej ze stron. Po zakończeniu bitwy lektor ogłasza, kto jest zwycięzcą. Informacje na temat produktywnych ujęć, które doprowadziły do ​​śmierci antagonisty, są również zawsze wyrażane. Zabitą postać można przywrócić, wynik wskazuje całkowitą liczbę zniszczonych. Po meczu zaleca się wyrównać postać, ulepszyć istniejącą broń i kupić nową. Podczas bitwy możesz w dowolnym momencie otworzyć cały arsenał i zabrać to, co w tej chwili będzie najwygodniejsze. Pamiętaj tylko, że stoper się nie zatrzymuje i musisz działać szybko. Dodatkowo dozwolone jest używanie granatów i w razie potrzeby korzystanie z zestawu pierwszej pomocy.

Charakterystyczne cechy gry Cover Hunter:

  • strzelaniny między drużynami po 3 osoby;
  • pompowanie wojownika i broni;
  • pozyskiwanie nowych narzędzi do ataku;
  • różnorodność trybów i zadań;
  • zarabianie bonusów.

Deweloper przedstawił wiele kolorowych lokalizacji, wykonał wysokiej jakości schematy kolorów, ale same karty są stosunkowo uproszczone. System oceny pozwala monitorować zapisy i poprawiać własne wyniki. Dzięki widokowi z perspektywy pierwszej osoby zwiększa się poczucie obecności na stronie. Konstrukcja dźwiękowa eliminuje niepotrzebny hałas i wszystko, co może uniemożliwić koncentrację na misji. Nagrody i bonusy motywują do częstszego wchodzenia do gry, dokładniejszego celowania, minimalizacji obrażeń i strat przedstawicieli obozu. Nie zawiedź swoich towarzyszy!


Reklama

Pobierz Cover Hunter - 3v3 Team Battle 1.6.7

Nowości w tej wersji
1.Fixed Daily Bonus bug.
2.Other bugs fix.
informacje ogólne
wersja 1.6.7 (607)
Data umieszczenia 2021-09-17 22:39
rozmiar 58.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/05 10:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |