Earth WARS: Retake Earth
0 (0)

Earth WARS: Retake Earth

Opis:

Gra Earth WARS: Retake Earth  - to fajne Roleviki, w których gracz będzie musiał walczyć z potworami i atakować kosmitów, aby dać planecie szansę na przetrwanie.

Lata 30. XX wieku stały się punktem zwrotnym dla globu, pewien obcy przywłaszczył sobie kwitnącą niegdyś planetę. Do tego czasu pozostało bardzo niewiele osób, ale zamierzali przywrócić sprawiedliwość, wydalić nieproszonego gościa wraz z towarzyszami. Głównym terytorium oporu był Nowy Jork. Postać kontrolowana przez gracza musi spełniać rolę głównego kontrataku. Projekt ma inne tryby z różnymi zadaniami. Fani gatunku obronnego różnych budynków mogą zapobiec atakowaniu bazy przez kosmitów. Możesz także wykonać wiele innych misji na dużą skalę.

Użytkownik obserwuje z boku to, co dzieje się w przestrzeni dwuwymiarowej. Odważnej postaci towarzyszą asystenci (ludzie są bardzo zainteresowani ratowaniem planety), ale będziesz musiał sam wykonać główne czynności. Klawisze skoku, ataku, strzału i przyspieszenia pomagają regulować zachowanie totemu. Rozgrywka podzielona jest na poziomy, po pokonaniu słabych potworów wojownik spotka potężnych bossów. Udana bitwa z nimi pozwoli ci ulepszyć umiejętności i broń, pompować jak najwięcej przed kolejnymi ciemnymi i niebezpiecznymi przygodami.

Charakterystyczne cechy gry Earth WARS: Retake Earth:

  • epicka walka z obcymi stworzeniami;
  • ustawienie umiejętności;
  • kształtowanie indywidualnego stylu walki;
  • obrona bazy, kontratak i inne misje;
  • ostrze i broń palna.

Dwuwymiarowa grafika wykonana jest w ciemnoszarych odcieniach z odrobiną różu i czerwieni. Bitwy są pełne efektów specjalnych, ale ogólna wizualizacja jest raczej nudna. Nie ma szczegółów, potwory są bardziej jak ciemne stosy dziwnej substancji. Rozgrywka lekko odpiera monotonię akcji, nawet biorąc pod uwagę różnicę w samych zadaniach. Styl retro jest wyraźnie niezamierzony, rozcieńcza nudę fabuły ciekawymi zwrotami wydarzeń. Jeśli chcesz się zabawić zniszczeniem kosmitów - zapraszamy, misje czekają na ich wykonawcę!


Reklama

Pobierz Earth WARS: Retake Earth 1.5.4

informacje ogólne
wersja 1.5.4 (154)
Data umieszczenia 2020-06-04 19:24
rozmiar 39.22 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje DAERISOFT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
1★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/05 12:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |