Opis:

Game Metaphysics  - to platformówka, w której musisz walczyć z potworami, uczyć się taktyki zachowania każdego wroga za pomocą innej broni i zniszczyć wszystko.

Z listy zwierząt użytkownik wybiera postać dla siebie i rozpoczyna niebezpieczną podróż przez obszary gęsto zaludnione przez potwory. Skomplikowana fabuła w grze nie jest dostępna, ale dynamiczne bitwy są dosłownie wszędzie. Dwuwymiarowość grafiki nieco zawęża możliwości przeciwników pod względem wyglądu. Wrogowie mogą czołgać się z góry, z podziemi, z tyłu, a czasem z przodu. Konieczne jest bezwzględne atakowanie wszystkich, ale skala możliwości ataku nie jest nieskończona. Konieczne jest staranne planowanie manewrów, monitorowanie regularności przywracania wagi i minimalizowanie spontaniczności.

Zniszczone potwory pozostawiają po sobie monety i inne miłe bonusy. Automatycznie nie wpadną do skarbonki, musisz selektywnie wybrać każdy element. Ponadto, w miarę przechodzenia przez kolejne poziomy, użytkownik otrzymuje różnorodne ulepszenia, dodatkowe obrażenia, opcje ochronne, unikające ciosów i wiele więcej. Musisz za nie zapłacić wcześniej zarobionymi środkami na gry, staraj się dokładnie zaplanować swój budżet i uniknąć niepotrzebnych wydatków. Z proponowanego zakresu ulepszeń będziesz musiał wybrać najbardziej przydatne cechy. Ponadto monety są wymieniane na sprzęt, rozszerzenie arsenału broni.

Charakterystyczne cechy gry Metafizyka:

  • eksterminacja potworów w lokalizacjach pikseli;
  • szukaj cennych przedmiotów;
  • śmieszni antagoniści;
  • szeroki zakres umiejętności i ulepszeń;
  • brak ataku non-stop.

W pstrokatej akcji pikseli to, co się dzieje, jest warunkowo podzielone na rozdziały. Aby teleportować się do następnego rozdziału, musisz pokonać wszystkie lokalne potwory i poradzić sobie z niewielkimi obrażeniami. Oldschoolowy styl nie przeszkodził w stworzeniu ekscytującej rozgrywki. Intuicyjna kontrola, oprócz trzech strzałek do poruszania się i skakania, zawiera klucz ataku, który pozwala zadawać ciężkie obrażenia każdemu napotkanemu, z dowolnej strony. Znajdź podejście do dowolnego przeciwnika, po mistrzowsku wyczyść strony antagonistów!


Reklama

Pobierz Metafizyka 14

Nowości w tej wersji
Decreased monster's HP and ATK
informacje ogólne
wersja 14 (47)
Data umieszczenia 2022-02-06 05:27
rozmiar 32.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/06 10:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |