Cats & Magic: Dream Kingdom
0 (0)

Cats & Magic: Dream Kingdom

Opis:

Gra Cats Magic: Dream Kingdom  to uroczy symulator, w którym musisz stworzyć wspaniałe królestwo, idealne do życia z rodziną kotów.

Użytkownik wchodzi w świat, w którym wszystko było wcześniej przystosowane dla kotów o różnych charakterach i potrzebach. Z powodu gęstego dymu i innych problemów postacie zostały zmuszone do rozproszenia. Konieczne jest, aby pomóc komuś z ogonów rozwiązać problem, a następnie powiadomić wszystkich o możliwości powrotu do ich rodzinnego królestwa. Takie wiadomości zainteresują przynajmniej owłosionych bohaterów. Ale aby stworzyć wygodną atmosferę, trzeba będzie pracować: państwo powinno mieć fabryki, domy, salony piękności, restauracje. Infrastruktura będzie musiała zostać starannie przemyślana.

Umieszczanie obiektów jest możliwe w dowolnych obszarach lokalizacji. Budynki poruszają się łatwo, gdy pojawia się pomysł zmiany układu. Szczególną uwagę należy zwrócić na estetykę, królestwo miauczących zwierząt należy podziwiać od pierwszego wejrzenia. Oprócz strategii budowania zaleca się poświęcenie dużo czasu samym zwierzakom, zabawę i rozpieszczanie ich. Gracz ma wiele opcji przygody dla mieszkańców pięknego stanu.

Pamiętaj o uwzględnieniu ich zainteresowań w działaniach na dużą skalę. Każdy kot ma swój własny charakter, umiejętności i wymagania dotyczące otaczającej przestrzeni. Nawet ich ulepszenia są indywidualne. Zapewnienie wszystkim wygody nie będzie łatwe. Ale jeśli się uda, figlarne stworzenia z pewnością podziękują graczowi wspaniałym nastrojem i bonusami otrzymanymi w różnych misjach. Fundusze te można przeznaczyć na nowe budynki lub na ulepszenie istniejących.

Cechy gry Cats Magic: Dream Kingdom:

  • tworzenie magicznego stanu;
  • ułożenie terytoriów według własnych upodobań;
  • zbieranie wspaniałych zwierząt;
  • ulepszenie zwierzaka;
  • testy i misje dla tailed.

Projekt cieszy się kolorowym designem i fantastyczną fabułą. Najbardziej intuicyjna kontrola ułatwia zrozumienie rozgrywki dla dzieci. Zadania są proste, ale różnorodne, dzięki czemu można dać się wciągnąć w rozgrywkę przez długi czas. Koty pojawiają się przed użytkownikiem w ciekawych postaciach, czasem można w nich rozpoznać słynnych bohaterów z bajek. Postaraj się zebrać bogatą kolekcję fantastycznych skał i daj im niebiańskie warunki życia!


Reklama

Pobierz Cats & Magic: Dream Kingdom 1.5.12602

Nowości w tej wersji
Hello, Cats & Magic lovers! This update will spice things up for sure!
- Enjoy the new Asian look of the Treasure Hunting Portal - meet the Lunar New Year in style!
- Didn't get a chance to rescue Tinsel? Don't worry! He's coming back in a new Meowcher!
Enjoy your Lunar New Year and make a new elf-cat friend! See you in Catland, Keeper!
informacje ogólne
wersja 1.5.12602 (202602)
Data umieszczenia 2021-01-31 11:43
rozmiar 35.72 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/06 12:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |