Sonic na igrzyskach olimpijskich
0 (0)

Sonic na igrzyskach olimpijskich

Opis:

Game Sonic At the Olympic Game to arkadowa gra sportowa i przygoda w jednym, wydarzenia, które odbędą się w Tokio, gdzie tegoroczne sporty olimpijskie planowane, ale przede wszystkim ich impreza, aby stać się słynnym jeżem Sonic! Ale to takie oczywiste ...

Oczywiście, przygotowaliśmy grę w studiu SEGA, które dzięki platformom mobilnym zyskało nowe życie i nową ścieżkę rozwoju, która, nawiasem mówiąc, nadal cieszy wielu fanów tej korporacji.


Zacznijmy od samych igrzysk olimpijskich. Mamy nadzieję, że wszyscy znają to ważne wydarzenie i że w tym roku powinni się odbyć w stolicy Japonii - Tokio, gdzie, nawiasem mówiąc, powstała korporacja SEGA, to zbieg okoliczności! Oczywiście nie mogli przegapić takiego wydarzenia i wysłani na występ swojego najszybszego i najpopularniejszego bohatera - jeża Sonica! Ale w świetle globalnej pandemii gra miała znacznie większy sens, ponieważ igrzyska olimpijskie zostały przełożone na 2021 r. Na szczęście miasto pozostało takie samo.

Jednocześnie gra obejmuje nie tylko rywalizację, ale także możliwość poznania Tokio, a to, wierz mi, to niesamowite miasto! Oto nie tylko sport, ale także możliwość zapoznania się z kulturą Japonii, której miliony turystów nie zabłysną w tym roku ...


Funkcje gry Sonic At The Olympic Game na Androida:

  • Sonic i jego towarzysze sugerują zwiedzanie Tokio!
  • Wiele konkursów z Olimpiady
  • Rywalizuj z przyjaciółmi lub innymi graczami z całego świata
  • Łącznie czeka na ciebie 15 dyscyplin
  • Brak reklam, co jest nawet zaskakujące

Wady gry:

  • Pełna wersja gry będzie dostępna tylko przy zakupie w grze ... musisz zapłacić za bilety, jak mówią ...

Podsumowując: nie sądzimy, że był zamierzony, ale z jednej strony gra nie wchodzi w zakres wydarzenia, któremu została poświęcona, ale z drugiej strony może stać się jej analogiem, a dlaczego nie?


Reklama

Pobierz Sonic na igrzyskach olimpijskich 10.0.1

informacje ogólne
wersja 10.0.1 (3200)
Data umieszczenia 2021-12-23 23:10
rozmiar 52.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje SEGA na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/07 10:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |