ALTER: Between Two Worlds
0 (0)

ALTER: Between Two Worlds

Opis:

Gra ALTER: Between Two Worlds to łamigłówka dla Androida, ale nie w klasycznej reprezentacji gatunku, ponieważ dynamika jest wystarczająca nawet dla przeciętnego arcade, jednak będziesz musiał często i często używać głowy, a niesamowita historia nie przeminie.

Przygotowaliśmy grę w studio Crescent Moon Games, które było bardzo owocne w ciągu ostatnich kilku lat i ma na koncie wiele interesujących i popularnych projektów, na przykład Morphite, Shadow Blade Zero, Mines of Mars i wiele innych, a większość projektów jest opłacana, ale nie to razy, możesz pobrać tę grę za darmo.


Rozgrywka, jak zwykle w takich projektach, oparta jest na mistycznym elemencie, dzięki któremu zaimplementowano mechanizmy przełączania między dwoma światami, za pomocą których możesz poprowadzić swoją postać o imieniu Ana przez wszystkie trudności, które pojawiają się na twojej drodze. Wszystkie poziomy są starannie zaprojektowane, a wszystko, co widzisz na ekranie, jest rysowane ręcznie, co oznacza sztukę!

Nie bez zdolności do interakcji ze środowiskiem, jego różnych elementów i innych funkcji, które zostały dla Ciebie przygotowane.

Fabuła ponownie, zgodnie z kanonem gatunku, trudno nazwać jednoznaczną, jest smutek i szczęście, a właściwie to, czego każdy z was chce i jest gotowy do zobaczenia, dlatego zalecamy, abyś kontynuował wyłącznie w dobrym nastroju;)


Funkcje gry ALTER: Between Two Worlds na Androida:

  • Unikalne i różnorodne środowisko badawcze
  • Dwa równoległe światy, między którymi możesz się przełączać
  • Puzzle na każdym poziomie
  • Niesamowita i odpowiednia ścieżka dźwiękowa
  • Dobra optymalizacja zarówno dla telefonów, jak i tabletów
  • Obecnie brak reklam

Wady gry:

  • Istnieją małe zakupy krajowe
  • Wielu graczy skarży się na niski poziom trudności

Podsumowując: grę ALTER: Between Two Worlds można bezpiecznie porównać z nieco jaśniejszym przedstawicielem gatunku - Monument Valley, oczywiście, z własnymi cechami i niuansami, co czyni to, co dzieje się wyjątkowym.


Reklama

Pobierz ALTER: Between Two Worlds 1.01.6

Nowości w tej wersji
Alter v1.01.6
informacje ogólne
wersja 1.01.6 (16)
Data umieszczenia 2020-07-26 05:59
rozmiar 126.19 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/07 12:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |