Dragon Knight: Realm Clash
0 (0)

Dragon Knight: Realm Clash

Opis:

Gra Smok Rycerz: Realm Clash  to fascynująca gra fabularna, w której musisz zebrać armię, aby chronić swoje ziemie, Zapisz zakładników, a także uczestniczyć w misjach przygodowych.

Gracz musi poprowadzić dużą armię, ale najpierw musisz ją zebrać z jednostek trzech klas. Szeroki wybór postaci i obowiązkowa obecność asystentów dla każdej z nich pozwala stworzyć wyjątkową drużynę. Totemy będą walczyć niezależnie w trybie automatycznym. Do głównych zadań użytkownika należy regularna rekrutacja nowo przybyłych do ich armii i staranne pompowanie długo pracujących myśliwców. Należy wziąć pod uwagę wzajemne ograniczenia różnych rodzajów wojsk. Zaleca się wcześniejszą analizę umiejętności bohaterów w perspektywie interakcji całej drużyny, aby zbudować optymalną strategię.

Oswojone smoki mogą wpływać na przebieg bitwy, są wypuszczane w celu zwiększenia siły ataku. Jeśli potrafisz okiełznać zwierzaki z tych mitycznych stworzeń, staną się one doskonałą rezerwą mocy armii. Misja ochrony ziemi będzie tylko jedną z wielu. Postacie muszą również badać kolorowe lokalizacje, odkrywać ukryte skarby. Śmiałkom oferowane są także naloty na obce strefy, rola najeźdźców. Dodatkowe zasoby będą przydatne bez względu na rodzaj wykonywanych zadań. Zwycięstwa na arenie przynoszą wiele cennych bonusów i nagród. Deweloperzy oferują również bitwy między witrynami.

Charakterystyczne cechy gry Dragon Knight: Realm Clash:

  • zbieranie żołnierzy w celu ochrony terytoriów;
  • szkolenie jednostkowe, łącząc ich umiejętności;
  • przyciąganie legendarnych osobowości;
  • próby i przygody;
  • szukaj biżuterii.

Projekt graficzny w animowanym formacie i kolorowa wizualizacja przyciągają estetykę. Różnorodność bohaterów umożliwia tworzenie oryginalnych kombinacji żołnierzy, wzmacnianie ich sił poprzez aktywność smoków. Użytkownik może stosować częste ulepszenia, używać fajnych zasobów i szukać innych pośrednich sposobów wpływania na zautomatyzowane walki. Wysokiej jakości strategia i obliczanie prawdopodobieństwa różnych manewrów taktycznych pozwalają głównemu dowódcy mieć nadzieję na pożądany wynik każdej bitwy. Bojownicy potrzebują mądrego dowódcy!


Reklama

Pobierz Dragon Knight: Realm Clash 2.0.5

informacje ogólne
wersja 2.0.5 (5)
Data umieszczenia 2020-06-07 14:24
rozmiar 23.34 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/08 10:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |