Sandship: Crafting Factory
0 (0)

Sandship: Crafting Factory

Opis:

Gra Sandship: Crafting Factory  to futurystyczny symulator, w którym musisz tworzyć działalność produkcyjną i handlową w zrobotyzowanym mieście-statku.

W czasach starożytnych jedna bardzo rozwinięta cywilizacja stworzyła rodzaj ruchomego miasta. Takie obiekty są zwykle nazywane statkami piaskowymi, są kontrolowane przez sztuczną inteligencję. Wewnątrz ogromna liczba mechanizmów stworzyła łańcuch produkcji. Tworzenie produktów z różnych zasobów, a następnie sprzedaż umożliwiły zdobycie funduszy na modernizacje i zakup nowych części. Nagły wypadek spowodował wyłączenie robota, który spędził długi czas w stanie hibernacji. Niespodziewane przebudzenie wśród ruin dało nadzieję na przywrócenie postapokaliptycznego świata.

Technologie zostały zapomniane, dawna moc została utracona, tylko gracz jest w stanie uruchomić tę fabrykę i ustanowić w niej produkcję elementów o różnym stopniu złożoności. Harvey, robot zainteresowany operacyjnym uruchomieniem procesów, działa jako mentor. Możesz zacząć od instalacji małych urządzeń, takich jak piece, syntezatory, procesory chemii. Im więcej elementów, tym bardziej stromy wynik końcowy. Następnie możesz ulepszyć obecny statek i przeznaczyć dodatkowe miejsce na nową fabrykę. Zwróć także uwagę na sprzedaż wszystkich stworzonych.

Charakterystyczne cechy gry Sandship: Crafting Factory:

  • zakładanie produkcji w mobilnym mieście;
  • przywrócenie procesów handlowych;
  • instalacja złożonych mechanizmów produkcyjnych;
  • badanie zapomnianych technologii;
  • zdobywanie doświadczenia i pożyczek.

Wśród nagród pojawiają się nie tylko gry pieniężne, przyzwoity zysk otworzy dostęp do bardziej zaawansowanych technologii. Stopniowo można zbliżyć się do poziomu wiedzy o tej cywilizacji, od której taki cud techniki pozostał dziedzictwem. Harvey regularnie informuje gracza o niuansach tego, co się dzieje, oferuje opcje rozwoju sytuacji. Rozmieszczenie mechanizmów na platformie w szachownicę można wykonać według własnego uznania, najważniejsze jest to, że decyzje pozytywnie wpływają na wynik. Naucz się korzystać z wiedzy z poprzednich cywilizacji!


Reklama

Pobierz Sandship: Crafting Factory 0.18.1

Nowości w tej wersji
Bug Fixes
Daily Gifts
informacje ogólne
wersja 0.18.1 (258)
Data umieszczenia 2022-02-04 00:19
rozmiar 89.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/10 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |