Evolution 2: Battle for Utopia
0 (0)

Evolution 2: Battle for Utopia

Opis:

Gra Evolution 2: Battle for Utopia  to żywa gra akcji , w której musisz walczyć z potworami, strzelać do stworzeń, które wywołują zamieszki zgodnie z wytycznymi sztucznej inteligencji.

W ostatniej serii Evolution użytkownik dowiedział się o istnieniu planety Utopia. Kiedy istniało niebiańskie miejsce dla bogatych, później bandyci i gwałciciele osiedlali się na terytorium, to, co się działo, zaczęło przypominać straszny sen. W kontynuacji zapisanej historii. Bandyci, potwory i szalone samochody powodują chaos. Połączenie innowacyjnej technologii i nieustraszoności dwóch wojowników powinno pomóc przywrócić porządek w okolicy. Musisz walczyć z ogromnymi stworzeniami, które przeprowadzają naloty grupowe. Ważne jest, aby dostrzec antagonistów z daleka, aby zacząć strzelać do nich do ryzykownego zbliżenia. Przygotuj się na kontrataki; będziesz musiał łączyć strzelanie z unikaniem trującej śliny i innych nieprzyjemnych rzeczy.

W trybie offline bitwy dzielą się na rundy, po serii dużych szkodników postacie zmierzą się z ogromnym bossem. W pobliżu tego stwora będzie wielu małych i zwinnych pomocników, których również trzeba zastrzelić. Obalenie bossa pozwala przejść do następnego poziomu z nową misją. Wcześniej musisz zaktualizować broń i wykonać inne ulepszenia. Spotkanie silniejszego wroga wymaga starannego przygotowania. Atmosfera powieści, niezwykła broń i narzędzia wykonane przy użyciu nieznanych wcześniej technik pozwolą ci bezpiecznie wejść na pole bitwy.

Charakterystyczne cechy gry Evolution 2: Battle for Utopia:

  • śmiertelne bitwy z potworami dla przyszłości planety;
  • pompowanie bohatera i jego asystenta;
  • niesamowity arsenał broni fantasy;
  • bitwy w trybach PvP i PvE;
  • badania, odkrycia technologiczne.

Pomysł i atmosfera poprzedniej wersji zostały zachowane, ale sama rozgrywka została radykalnie przeprojektowana. Twórcy stworzyli imponującą mieszankę strzelanek, pełnej akcji strategii i gry fabularnej. Grafika została również dopracowana, wizualizacja procesów zasługuje na szczery podziw. Nasycone odcienie kolorów i szalona dynamika wydarzeń sprawiają, że ciągle myślisz o skromnych szansach na przetrwanie. Dźwięk wzmacnia nastrój paniki. Przeciwnicy z niecierpliwością czekają, aż strzelcy przyznają się do porażki. Nie uzasadniaj takich oczekiwań!


Reklama

Pobierz Evolution 2: Battle for Utopia 0.735.89289

Nowości w tej wersji
Captains, meet in the new version:
- A chip for Psi weapons
- Psi Armor
- Cross-platform sign-in
- Other new features and improvements
informacje ogólne
wersja 0.735.89289 (89289)
Data umieszczenia 2022-02-07 07:07
rozmiar 83.32 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

Wszystkie aplikacje My.com B.V. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/10 12:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |