Mini Motor Racing 2
0 (0)

Mini Motor Racing 2

Opis:

Mini Motor Racing 2  to wciągająca gra zręcznościowa , w której wyścigi trwają na samochodzikach, w wyścigach jedno i drużynowych.

Gracz wybiera model wyścigowy, dostosowuje go do własnych preferencji i idzie na start. Informacje w formie tekstowej mówią, jakie cele należy osiągnąć na danym etapie. Mała mapa znajduje się w górnym rogu, pomoże przygotować się do ostrych zakrętów i wziąć pod uwagę formę major. Format offline umożliwia zatrzymanie sytuacji lub ponowne rozpoczęcie wyścigu. Nawet podczas wyścigu na ekranie widoczne są pedały sterowania i aktualnie dostępne wzmocnienia. Po przekroczeniu linii mety możesz zarobić pieniądze, wrócić do garażu, ulepszyć istniejący transport lub kupić nowy, jeśli pozwala na to budżet.

Użytkownik może włączyć tryb kariery i ścigać się po torach, wyprzedzając przeciwników wypuszczonych przez komputer. Również offline, możesz przetestować siłę zakupionych pojazdów, dostroić się do niebezpiecznych przygód w trybie testowym. Drogi są dalekie od zawsze gładkich i utwardzonych, przygotuj się na trudne obszary. Fani PvP mogą rzucić wyzwanie prawdziwym graczom i zjednoczyć się w bitwie online z bardziej nieprzewidywalnym zakończeniem. A jeśli chcesz poczuć podekscytowanie drużynowe - zwróć uwagę na bitwy klanowe. Dołączenie do jednej z firm gwarantuje przypływ adrenaliny podczas walki o wspólne trofea.

Funkcje gry Mini Motor Racing 2:

  • śmieszne wyścigi na małych samochodach;
  • 48 fajnych samochodów do wyboru;
  • pięćdziesiąt różnych tras;
  • tryby jedno- i wieloosobowe;
  • zmiana pogody i pory dnia.

W nowej wersji gry wzrosła liczba dostępnych utworów, dzięki czemu podróże stały się jeszcze bardziej emocjonalne. Nie ograniczyliśmy się do standardowych modeli samochodów sportowych, autobusów i modeli towarowych. Szeroki wybór części do konfiguracji i elastyczne ustawienia szybko dostosowują żelaznego konia do indywidualnych wymagań kierowcy. Łatwo jest przyzwyczaić się do zarządzania, dzięki czemu możesz natychmiast skoncentrować się na misji. Zaleca się zacząć od PvE, po treningu łatwiej jest konkurować z prawdziwymi użytkownikami. Wygraj status króla wszystkich dróg!


Reklama

Mini Motor Racing 2

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/11 09:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |