Stickman Party Istnieje
0 (0)

Stickman Party Istnieje

Opis:

Projekt Stickman Party  to zestaw zabawnych minigier, w których może jednocześnie uczestniczyć maksymalnie 4 użytkowników, współdziałając ze sobą na ekranie jednego gadżetu.

Krótkie misje pomagają dobrze się bawić, nie zagłębiając się w fabułę lub długie wyjaśnienie poprzednich wydarzeń. Firma Playmax Game Studio oferuje ucieczkę przed duchami, zawody z kosiarkami, bitwy sportowe na boisku piłkarskim. Są też przejażdżki mikro samochodami, bitwy na czołgach i ponad 20 innych ciekawych sposobów spędzania czasu. Postać może zdobyć elementy motywacyjne do wykonania niezbędnych działań, a następnie zdobyć fajne skórki. Warto również zwrócić uwagę na zwiększenie możliwości totemu.

Jeśli chcesz sam cieszyć się grą - wypróbuj tryb dla jednego gracza, w którym sztuczni rywale zapewniają sztuczną inteligencję. Gdy w pobliżu znajduje się krewny, kumpel lub inny potencjalny przeciwnik - zaoferuj mu pojedynek na jednej z mini-fabuł. Trzy lub cztery będą bardziej interesujące: dodatkowe urządzenia nie są potrzebne, jedno wystarczy dla lokalnego multiplayer. Pełne wdrożenie wszystkich procesów jest możliwe bez połączenia z siecią; posiadanie połączenia z Internetem nie jest konieczne.

Cechy gry Stickman Party:

  • rozgrywka jedno- lub wieloosobowa;
  • trzy tuziny mini-gier;
  • ulepszenie poziomu postaci;
  • przyjmowanie monet w formie nagrody;
  • dostosowanie oddziału.

Korzystanie z jednego ekranu jednocześnie przez kilka osób wymaga dostosowania sposobu wyświetlania danych. Wynik i minutnik są wyświetlane na ekranie w lustrzanym odbiciu z różnych stron. Dzięki temu wszyscy widzą informacje w warunkowym dolnym panelu. Użytkownicy siedzący naprzeciwko siebie mogą wygodnie usiąść i uważnie monitorować bitwy w grze.

Projekt cieszy się intuicyjną kontrolą, wszystkie czynności wykonywane są jednym kliknięciem. Grafika nie ma imponujących efektów specjalnych, ale tandem kolorowych kolorów i dynamicznych wydarzeń zapewnia dobrą wizualizację tego, co się dzieje. Deweloper obiecuje dodać nowe misje i mile zaskoczyć w przyszłości. W przypadku dowolnej liczby graczy gwarantowany jest ładunek doskonałego nastroju!


Reklama

Pobierz Stickman Party Istnieje 2.0.4.1

Nowości w tej wersji
- 5 new mini games
- Added new hats
- 10 new effects for customization
- New game achievements
- Fixed bugs
informacje ogólne
wersja 2.0.4.1 (49)
Data umieszczenia 2021-09-17 22:05
rozmiar 54.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/11 12:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |