Opis:

Gra Astalo  to wciągająca gra akcji , w której musisz wytrzymać ciągły napływ potworów, walczyć na małych arenach, otwierać światy z okrutnymi antagonistami.

Gracz wybiera totem z określonym zestawem umiejętności i wyświetla go na polu bitwy. Rozgrywka podzielona jest na areny, są one podzielone na poziomy / piętra. Każdy poziom to mała lokacja z otchłanią na obwodzie. Jeśli postać zniszczy wszystkich wrogów na małym obszarze, następne piętro pojawi się jako następne. Wojownik podbiega do niego sam, a stara strona natychmiast znika, nie powinieneś liczyć na ekspansję terytoriów. Po oczyszczeniu całej areny z przeciwników nowy świat zostaje odblokowany.

Kontrola machnięcia upraszcza interakcję z postacią, ale wiąże się z pewnymi trudnościami. Z powodu przypadkowego nieprawidłowego ruchu wojownik może spaść poza lokalizację. Przeciwnicy pojawiają się po obu stronach i często atakują razem. Zaleca się wysyłanie broni do największej grupy potworów, aby zwracać uwagę na koszty energii. Siła broni jest ograniczona, nie należy jej używać bezmyślnie. Jest pewien niuans: gdy złoczyńca dotyka postaci, gra natychmiast się kończy. Trzymanie blisko siebie przeciwnych stworzeń jest niebezpieczne. Większość złych duchów umiera po jednorazowym użyciu broni, ale o wiele trudniej jest walczyć z ogromnymi stworzeniami. W trybie nieskończonym antagoniści są widoczni dosłownie wszędzie.

Charakterystyczne cechy gry Astalo:

  • dynamiczna walka z potworami i bossami;
  • platformy otoczone przepaścią;
  • aktywacja fajnych bohaterów i światów;
  • szukaj cennych przedmiotów;
  • zarobki gwiazd, bonusów, waluty.

Nie każdy obszar jest przytłoczony negatywnie dostrojonymi osobnikami, czasami postać musi znaleźć i zebrać cenne elementy. Bardzo dynamiczna rozgrywka wymaga akcji, nawet znajdowanie skarbów będzie bezcelowe, jeśli nie będziesz mieć czasu na ich zebranie. Otrzymane fundusze umożliwiają pompowanie bohatera, okresowo otwarty dostęp do nowych, potężniejszych wojowników. W projekcie graficznym obserwuje się ścisły minimalizm, najważniejsze wydarzenia z bitew demonstrowane są w zwolnionym tempie. Spektakularne manewry są nagradzane premiami. Podnieś wojownika na szczyt tabeli najlepszych wyników!


Reklama

Pobierz Astalo 1.0.2

Nowości w tej wersji
+ SDK update
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (67)
Data umieszczenia 2020-09-04 18:41
rozmiar 27.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/12 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |