Into The Dusk: Reborn
0 (0)

Into The Dusk: Reborn

Opis:

Game Into of The Dusk of: Reborn  - to zabawne Roleviki, w których można walczyć z potworami, uczestniczyć w zadaniach, przywracać porządek w ciemnych lochach i dużych arenach.

Kiedy słońce zachodzi nad horyzontem, potwory różnych ras wychodzą z tymczasowych usterek, konkurując ze sobą frakcjami starającymi się dochodzić swojego prawa do władzy. Gracz zbierze oddział 5 klas bohaterów i doprowadzi ich do walki z mrocznymi siłami. W sumie ponad 25 osobistości o specjalnych talentach miało do wyboru. Wojowników można łączyć, ulepszać ich wyposażenie, wykonywać inne czynności, aby przygotować się do bitwy. Konieczne jest regularne wzywanie posiłków w postaci nowych postaci, dostosowanie strategii w celu zminimalizowania obrażeń przy jednoczesnym zwiększeniu zagrożeń.

Format PvE obejmuje walkę z antagonistami w lochach, przejście historii z 4 rozdziałów. Później obiecują dodać nowe fabuły, a dla bieżącego można wybrać jeden z trzech poziomów trudności dla wygody i przyjemności z procesu. Fani PvP pokochają bitwy na arenie z graczami z różnych kontynentów. System rankingowy daje wyraźne zrozumienie poziomu możliwości szkolenia i rozwoju. Oprócz operacji wojskowych użytkownik może zostać uniesiony przez polowanie, zbieranie rzadkich przedmiotów i poszukiwanie sposobów na wyjęcie kluczy. Dodatkową rozrywką będą liczne zadania.

Charakterystyczne cechy gry Into The Dusk: Reborn:

  • sprzeciw wobec stworzeń wynikających z tymczasowych błędów;
  • 5 klas postaci o różnych umiejętnościach;
  • łączenie wojowników lub umiejętności;
  • duża liczba trybów online i offline;
  • 3 poziomy trudności gry.

Deweloper przedstawił interesującą mieszankę gatunku Idle RPG z systemem walki karcianej. Orientacja pionowa zapewnia łatwość sterowania i zabawę. Dwuwymiarowa grafika pikselowa przywołuje przemyślenia na temat projektów z ubiegłego wieku, ale funkcjonalność i szeroki zakres zadań oddają nowoczesność głównej idei. Badanie cech proponowanego świata i poznanie niezwykłych stworzeń pomoże ci głębiej poznać lokalną atmosferę. Zbierz najlepszych bohaterów, zadeklaruj chęć oczyszczenia terytoriów z wrogów!


Reklama

Into The Dusk: Reborn

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/12 12:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |