Realm Guards TD
0 (0)

Opis:

Gra Realm Guards TD  to fajny niszczyciel czołgów, w którym musisz zbierać fantastycznych wojowników, budować taktykę, aby chronić zamek i państwo przed inwazją wrogów.

Gracz występuje jako główny strażnik królestwa. Pan polecił wezwać silnych i sumiennych wojowników do walki z tłumem antagonistów zbliżających się do naszych terytoriów. Miejscowa ludność została opanowana ze strachu, należy chronić mieszkańców, zagwarantować im bezpieczeństwo. W sumie jest 34 bohaterów z indywidualnymi umiejętnościami, mniej jest dostępnych na etapie początkowym. Strefa bitwy na każdym poziomie jest wyświetlana całkowicie, bez potrzeby poruszania kamerą. Na stronie można zobaczyć część wieży / ogrodzenia i drogę, wzdłuż której wróg może przedostać się głęboko. Głównym zadaniem jest powstrzymanie hordy nieznajomych, zabicie każdego, kto chce przejąć ziemię.

Użytkownik zbiera żądany oddział, umieszcza podwładnych w określonych lokalizacjach. Postacie stoją w pobliżu drogi, gdy tylko pojawią się w pobliżu antagoniści - aktywnie korzystają z umiejętności i broni. Bohaterowie mogą obracać się w dowolnym kierunku, ale zabrania się poruszania ze swojego stanowiska. Wyjątkiem są sytuacje, gdy lot lub inny manewr znajduje się w arsenale możliwości postaci. Po ukończeniu poziomu przyznawane są bonusy, za które można odblokować dodatkowe opcje, zakupić broń, wyposażenie i umiejętności. Ponadto użytkownik może dowolnie zmieniać skład, aby zmienić rozmieszczenie obecnych myśliwców przed rozpoczęciem kolejnej bitwy.

Charakterystyczne cechy gry Realm Guards TD:

  • utworzenie wiarygodnej armii;
  • walczyć z przedstawicielami sił ciemności, bossami;
  • fortyfikacje i ochrona wież;
  • 34 pogrubione znaki;
  • jasne umiejętności totemów, godne pozazdroszczenia ulepszenia.

Część umiejętności należy aktywować osobno podczas bitwy, wskazać punkt widzenia i inne parametry. Jeśli fala wroga zaszła za daleko, takie działania pomogą zniszczyć aroganckich najeźdźców. Twórca stworzył ponad trzysta poziomów, kilka formatów rozgrywki. Bogate kolory grafiki poprawią nastrój. Różnorodne wzmocnienia umożliwiają tworzenie ochrony według indywidualnego algorytmu. Staraj się spełniać oczekiwania Pana i zwykłych ludzi!


Reklama

Realm Guards TD

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/13 13:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |