Hellfire - Multiplayer Arena FPS
0 (0)

Hellfire - Multiplayer Arena FPS

Opis:

Gra Hellfire - Multiplayer Arena FPS  to trudna strzelanka, w której musisz biegać na piekłach, strzelać do prawdziwych przeciwników, starać się unikać własnej śmierci.

Poziom grzeszności ludzkości osiągnął przerażające wyżyny, w zwykłym formacie planeta nie mogła istnieć. Nagle wypłynęło piekło, wielowiekowe próby zmiany sytuacji były daremne. Potem pojawił się pomysł zawarcia porozumienia z diabłem. Musiałem zgodzić się na wysłanie najlepszych wojowników na najstraszniejsze areny piekła. Użytkownik kontroluje jednego z tych wojowników, może być dumny z dobroci swojego totemu. Nie ma innych powodów do radości. Gracze z całego świata przyprowadzają wojowników do tych miejsc w czasie epickich bitew, bez przerw na wytchnienie.

Mecze trwają tylko trzy minuty. W tym czasie konieczne jest zabicie maksymalnej liczby przeciwników, zbieranie bonusów, minimalizowanie obrażeń (również śmiertelnych). Widok z pierwszej osoby sprawia, że ​​ciągle się rozglądasz. Myśliwce innych użytkowników biegną stosunkowo blisko, mogą pochodzić z tyłu. Należy szczególnie uważać, jeśli w pobliżu znajduje się apteczka, boostery lub broń. Jest wielu, którzy chcą przywłaszczyć sobie takie dobro, takie strefy będą doskonałym miejscem dla wrogów, którzy będą czekać. Ciągłe bieganie i brak opóźnień to jedyna szansa na przetrwanie w piekielnej atmosferze.

Charakterystyczne cechy gry Hellfire:

  • trzyminutowe potyczki PvP;
  • kilka postaci do wyboru;
  • zbieranie broni, obrony, apteczek;
  • odblokowywanie miejsc i wojowników;
  • utrzymywanie tempa przetrwania.

Projekt cieszy się dobrymi mapami, ładnym projektem graficznym, wysokiej jakości wizualizacją planowanego scenariusza. Przed grą czasami komputer szuka graczy. Ta krótka cisza jest zalecana do inspekcji na miejscu, planowania manewrów startowych. Projekt jest daleki od ideału, programiści planują dodać tryb poleceń i wiele innych ważnych funkcji. Obecny format rozgrywki również zasługuje na uwagę fanów strzelanek FPS. Intensywne mecze zapewniają doskonały relaks emocjonalny. Pozwól strzelającemu zablokować się na pierwszych liniach końcowych ocen każdej bitwy.


Reklama

Pobierz Hellfire - Multiplayer Arena FPS 1.5.1

Nowości w tej wersji
The latest update includes many changes!

Here are just a view of them:
Player Account to save your progress
Player Level - earn XP with every battle
New Map - Soul Miner
New Characters
Shop to purchase new Characters and Skins (no pay2win)
Many bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.5.1 (14991)
Data umieszczenia 2020-09-20 07:05
rozmiar 65.24 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Wszystkie aplikacje Tiny Roar na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/13 14:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |