Opis:

Shadow Knight to gra akcji typu RPG, która zyskała „płaską” rozgrywkę, co może nie być uważane za najlepsze rozwiązanie w 2020 roku, ale rekompensuje ją wiele innych punktów, na które fani gatunku na pewno zwrócą uwagę.

Przygotowali grę w studiu Fansipan Limited i w tej chwili jest to ich druga gra, a pierwszym projektem był bajgiel o nazwie Summoners Era - Arena of Heroes, który nie stał się jeszcze popularny, ale to tylko kwestia czasu.


Wydarzenia toczą się w świecie fantasy, w którym żyją wszystkie rasy znane z gier RPG - ludzie, elfy, gnomy, orki, a nawet zombie, a wszystkie te stworzenia żyły na świecie, dopóki nie pojawiło się zło - rasa nieśmiertelnych, z którymi twój bohater będzie musiał walczyć.

Komponent wizualny jest znany - twój bohater i przeciwnicy są przyciemnionymi sylwetkami, a jasne kolory są przypisane tylko do broni i niektórych efektów, które pozwoliły zapewnić grze doskonałą dynamikę i płynną animację. Wizualnie podobne projekty najczęściej kończyły się na tym, ponieważ zwykle były to slasherzy, ale w naszym przypadku gracze czekają na misje, wyrafinowany system walki i nagrody, które pozwolą ci zmusić bohatera do spotkania bardziej niebezpiecznych i potężniejszych przeciwników. Nie bez historii, która zostanie ujawniona podczas poruszania się po niej.

Ale nie bez wad. Po pierwsze, gra nie oznacza interakcji z innymi graczami, ale wymaga stałego i stabilnego połączenia z Internetem, co wygląda jak dziwne rozwiązanie we współczesnym świecie gier. A także, ponieważ gra jest dystrybuowana za darmo - istnieje duża darowizna, a bez niej szybko zaczniesz odczuwać niedobór zasobów, więc albo będziesz musiał wpłacić prawdziwe pieniądze do kasy, albo spędzić dużo czasu na grze i bardzo się starać, mając nadzieję na szczęście;)


Funkcje gry Shadow Knight na Androida:

  • Świetna grafika, animacja i dynamika
  • Ciekawa historia i piękny świat fantasy
  • Zadania, zadania i nagrody na każdy gust
  • Różnorodna broń i inny sprzęt dla twojego rycerza cienia
  • Intensywny system walki

Wady gry:

  • Brak online
  • To, co się dzieje, dosłownie zachęca do zakupów w grze
  • Oczywiście jest tu także reklama

Podsumowując: jeśli lubisz gry z grafiką sylwetki, ale u pierwszych przedstawicieli brakowało Ci historii i innych elementów do odgrywania ról, to Shadow Knight jest tym, czego potrzebujesz!


Reklama

Pobierz Shadow Knight 1.17.2

Nowości w tej wersji
- Open Easter Event
- Adjust Lucius' attack mechanism
- Fix minor bug
informacje ogólne
wersja 1.17.2 (1702)
Data umieszczenia 2022-04-16 23:36
rozmiar 180.37 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.1★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/14 10:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |