Unsigned Character
0 (0)

Opis:

Gra Unsigned Character to klasyczna platformówka na Androida, która wygląda bardzo dziwnie, co czyni ją wyjątkową w swoim rodzaju, i pomyśleliśmy, że jesteśmy dosłownie zobowiązani o tym opowiedzieć, ponieważ jest 99% prawdopodobne, że projekt nie zyska dużej popularności.

Oczywiście takie projekty są najczęściej publikowane dzięki niezależnym programistom, jak w tym przypadku. Twórca nazywał siebie Cyberslav, co brzmi bardzo fajnie, szczególnie jeśli wiesz, że to jest nazwa, w której projekt nie uruchomił jeszcze anime z Rosji, która będzie dotyczyła bitwy bohaterów i przerażających obcych potworów ... ale poszliśmy daleko na bok. Rzeczywiście, co się dzieje.


Koncepcja samej platformówki jest zrozumiała dla wszystkich i tutaj nie różni się zbytnio, warto tylko zauważyć, że tutaj możesz skakać, strzelać, a nawet poruszać niektórymi przedmiotami, więc wszystko nie jest tak zaniedbywane. W każdym razie główną cechą gry jest jej wizualna reprezentacja, która szczerze wskazuje na brak grafiki.

Cały świat, postacie i ogólnie wszystko, co widzisz, jest zbierane od postaci, które znajdują się w dowolnym notatniku ... Ale jeśli przejdziesz do bardziej szczegółowych szczegółów, zostaną użyte znaki ASCII, które sam autor pisze przede wszystkim, ponieważ to jest fajne! Nikt tego nie zrobił!

Pod wszystkimi innymi względami znajdziesz niekończące się lochy z pułapkami, przeciwnikami i innymi funkcjami, Twoim zadaniem jest zejść głębiej, niszcząc wszystko na swojej drodze, ale nie zapominaj, że jeśli zaczniesz od nowa, poziom się nie powtórzy, ponieważ tutaj ustawiono generację proceduralną . Ile punktów możesz zdobyć?


Funkcje gry Unsigned Character na Androida:

  • Jeszcze nie widziałeś takiej grafiki, to ASCII!
  • Poziomy są generowane losowo, za każdym razem, gdy czeka na Ciebie coś nowego
  • Dość wysoka dynamika i ładna animacja
  • Minimalne wymagania techniczne
  • Żadnych zakupów, a grę można pobrać za darmo

Wady gry:

  • Jest trochę reklam
  • Nie jest to najwygodniejsza kontrola

Podsumowując: gra Unsigned Character to świetny przykład tego, jak projekt powinien wyglądać od niezależnych twórców, jest niezwykły, nie jest idealny i wyjątkowy na swój sposób, tak trzymać!


Reklama

Pobierz Unsigned Character 1.0.5

Nowości w tej wersji
* Added railgun
* Added scaling of the game
* Fixed spawn of objects inside platforms
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (6)
Data umieszczenia 2020-06-26 13:01
rozmiar 36.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Cyberslav na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/15 10:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |