Swordsman Game - Monster Hunter Legends
0 (0)

Swordsman Game - Monster Hunter Legends

Opis:

The Swordsman Game - Monster Hunter Legends to platformówka w formie wizualnej, do której przyzwyczaja się prawie każdy, kto jest uzależniony od gier RPG i wszystkiego, co związane jest z walkami drużynowymi, polowaniami na potwory i podobnymi tematami.

Przygotowałem grę w studiu GEMMOB Adventure, któremu udało się już przedstawić kilka ciekawych projektów. Byli na przykład autorami kilku części gry Overdrive, dość popularnej strzelanki typu Space Attack, ale najciekawszym był fakt, że dzisiejszy nowy produkt jest nadal kontynuacją, ponieważ wcześniej projekt o nazwie Swordman: Reforged, ale do tej pory ponad 500 tysięcy nie pobierał pobrań, więc zobaczmy, do czego doprowadzą zmiany i rodzaj ponownego uruchomienia.

Jeśli zaczniesz od koncepcji tego, co się dzieje, to jako całość nie zmieniła się w porównaniu do poprzedniej części. Deweloperzy twierdzą, że będzie więcej poziomów, więcej broni i oczywiście więcej potworów, na które będziesz polować.

Ważnym elementem gry będzie fakt, że bitwy z potworami wymagają przede wszystkim twoich osobistych umiejętności i znajomości lokalnego systemu walki, a poziom, do którego jesteś pompowany, idzie na margines. Miło to wiedzieć, zwłaszcza gdy gra wyraźnie nie obejdzie się bez klasycznych zasad monetyzacji, które sugerują możliwość zakupu elementów gry, które są bardzo trudne do uzyskania w standardowym układzie.


Funkcje gry Swordsman Game - Monster Hunter Legends dla Androida:

  • Lakoniczna kontynuacja - wszystko stało się bardziej, tak bardzo kochamy, prawda?
  • Nowe tryby i pełna fabuła
  • Stwórz unikalną broń, teraz jest to możliwe
  • Zmień wygląd swojego bohatera, tworząc unikalne kostiumy
  • Niespodzianki i tajemnice ukryte przez programistów
  • Aktualizacje, które pokazują jeszcze więcej treści

Wady gry:

  • Reklama na swoim miejscu
  • Również zakupy w grze

Konkluzja: gra Swordsman Game - Monster Hunter Legends jest dobrą kontynuacją i dobrym przykładem tego, jak programiści uczą się i rozwijają, ponieważ gra zdecydowanie się poprawiła. Ale czy to wystarczy do zwiększenia popularności, zależy od Ciebie!


Reklama

Pobierz Swordsman Game - Monster Hunter Legends 1.0.4

informacje ogólne
wersja 1.0.4 (104)
Data umieszczenia 2020-06-26 13:01
rozmiar 68.61 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/15 12:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |