Juice Farm - Idle Harvest
0 (0)

Juice Farm - Idle Harvest

Opis:

Gra Juice Farm - Idle Harvest  to fajny program do klikania, w którym musisz uprawiać warzywa i owoce, przetwarzać je i sprzedawać naturalne soki, sałatki, przekąski.

Rolnicy, pracownicy działów przetwarzania i dostawy czekają na dobrego menedżera, który może promować interesujący biznes. Lepiej jest zacząć siać mały ogród, organizując wysokiej jakości podlewanie i optymalny poziom oświetlenia. Kiełki muszą być zebrane w specjalnych pojemnikach i wysłane na taśmę przenośnika. W specjalnym budynku plony są pakowane w pudełka, a następnie trafiają do ciężarówek, które transportują składniki do fabryk. Każda napełniona ciężarówka daje ci dochód, ale czas ładowania jest ograniczony, będziesz musiał spieszyć, aby uzyskać maksymalny zysk.

Początkowo dostępnych jest kilka rodzajów nasion; w samych procesach uprawy i zbierania elementów wykonuje się wiele ręcznie robionych prac. Pierwsze pieniądze pozwalają łączyć więcej ludzi, zwracać uwagę na częściową automatyzację, rozszerzać zakres nasion. Istnieje wiele możliwości aktualizacji, scenariusz rozwoju biznesu można zbudować niezależnie. Aktywowanie ulepszeń w celu zwiększenia przychodów jest jednym z głównych zadań gry. Utworzono osobne fabryki do produkcji różnego rodzaju soków, ciast i sałatek. Powinny do nich dotrzeć ciężarówki z pudełkami warzyw i owoców. Śledź, jakie rodzaje produktów firmy są gotowe zaakceptować.

Charakterystyczne cechy gry Juice Farm - Idle Harvest:

  • rozwój obiecującej farmy soków;
  • uprawa i podlewanie uprawianych roślin;
  • przygotowywanie soków, koktajli, ciast i innych rzeczy;
  • sprzedaż gotowych produktów;
  • aktualizacja sprzętu.

Kolorowy symulator przyciąga z łatwością sterowania i szerokim zakresem zadań. Tylko użytkownik zależy od zakresu napojów i potraw, jakie otrzymają klienci końcowi. Będzie badał wszystkie etapy procesu produkcyjnego, odkrył różnice między podlewaniem marchwi, dyń, brokułów i innych roślin. Wykonując zadania, możesz odblokować nowe poziomy i funkcje. Schematyczna mapa eliminuje zamieszanie w działaniu. Sklep pozwala na zakup ulepszeń i boosterów w dogodnych momentach. Stwórz duże przedsiębiorstwo z małej farmy o nienagannej reputacji wśród klientów!


Reklama

Pobierz Juice Farm - Idle Harvest 2.3.0

Nowości w tej wersji
We update Juice Farm regularly so we can make it better for you. Get the latest version for all available features and improvements. This version includes:
- introducing emojis and ingame hints
- managers cards are back
- improved tractor will now always pick up your vegetables
- economy tweaks
- bugfixes and community feedback
informacje ogólne
wersja 2.3.0 (71)
Data umieszczenia 2021-08-12 04:30
rozmiar 83.27 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/16 10:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |