Blade & Soul Revolution
0 (0)

Blade & Soul Revolution

Opis:

Gra Blade Soul Revolution  to orientalny gracz w role, w którym musisz brać udział w zadaniach offline i bitwach dla wielu graczy, umiejętnie łączyć umiejętności bojowe.

Totem gracza odgrywa jedną z kluczowych ról w skomplikowanej i pełnej wydarzeń historii. Przed rozpoczęciem musisz określić wyścig. Możesz wybrać silnego i wytrwałego Shen z przeciętnymi danymi zewnętrznymi, dać pierwszeństwo słabej Lin z genialnym wyczuciem niebezpieczeństwa. Są też zachwycające rzemieślniczki Feng i masywny Wang, których przodkowie urodzili się z płonącego oddechu smoka. Każda rasa implikuje obecność kilku klas o indywidualnym zakresie umiejętności, ale większość zawodów jest dostępna po zdobyciu doświadczenia, na początku musisz zadowolić się małą.

Walka w projekcie nabiera magicznego stylu, ruchy są bardzo dynamiczne, zarówno w trakcie bitew, jak i bez nich. Musisz latać na duże odległości, wykonywać sztuczki, które wymagają dużo wolnego miejsca. PvE pozwala odkryć sekrety fajnej fabuły, według twórców rozgrywka będzie nawet wyglądać jak film. Gwarantowane są ciągłe manewry, badania, bitwy i spotkania różnych osobowości. Format PvP oferuje bitwy frakcji, interakcje na otwartych przestrzeniach, w których bierze udział do pięciuset graczy.

Charakterystyczne cechy gry Blade Soul Revolution:

  • 4 rasy postaci z oddzielnymi klasami;
  • personalizacja oddziałów;
  • bitwy frakcji na otwartych arenach;
  • ekscytujące wydarzenia;
  • wiele opcji dla kombinacji umiejętności.

Projekt zaskakuje skalą lokalizacji i efektami specjalnymi podczas walk. Świat jest przyjemny do eksploracji, a postacie w nim stają się dobrymi rozmówcami. Mówią wiele interesujących niuansów, ważne jest, aby nie przegapić informacji o priorytetach. Im dalej możesz iść, tym więcej zawodów jest otwieranych, a równolegle odblokowywanie umiejętności. Ich mądra kombinacja pozwala uczynić postać godną pozazdroszczenia wojownikiem. Nawet początkowa słabość może być zaletą, jeśli zostanie właściwie zastosowana. Zanurz się w fantazji, odkryj wszechstronność świata i pomóż bohaterowi osiągnąć wyżyny w trudnych przedsięwzięciach!


Reklama

Blade & Soul Revolution

Wszystkie aplikacje Netmarble na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/16 12:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |