Taxi Car Stunts 3D: GT Racing Car Games
0 (0)

Taxi Car Stunts 3D: GT Racing Car Games

Opis:

Gra Taxi Car Stunts 3D: GT Racing Gry Samochodowe  jest wyścig chłodny, w którym masz jeździć bezpośrednio nad chmurami, mistrzowsko dryfować na niebezpiecznych zakrętach.

Zamiast banalnych śladów asfaltu w megamiastach, deweloper oferuje przejażdżkę na metalowych platformach w pobliżu otchłani. Ogrodzenia po bokach są rzadkie. Główna część odległości musi iść z dużym ryzykiem upadku nigdzie, i to nie tylko z prawej i lewej strony. Rampy są zwykle przerywane z powodu częstych zmian wysokości sztucznej drogi. Skakanie z prawidłowym lądowaniem i inne umiejętne manewry stają się absolutną koniecznością. Bez skomplikowanych sztuczek samochód po prostu upadnie, a na ekranie pojawi się smutne powiadomienie o awarii poziomu.

Wolne życie nieznacznie zwiększa prawdopodobieństwo pokonania ścieżki za pierwszym razem. Punkty zapisu ułatwiają także rzeczy, chociaż rzadko się pojawiają. Liczba zebranych gwiazd, liczba niewydanych żyć, klawisz pauzy i powtarzające się przejście bieżącego utworu są wyświetlane u góry. W dolnej części ekranu znajdują się pedały i strzałki. Przeszkody muszą zostać brutalnie złamane, w przeciwnym razie kierowca nie będzie miał czasu na zwiększenie prędkości i wykonanie następnego lotu między rampami. Równoważenie między szybką i bezpieczną jazdą jest trudniejsze na każdym poziomie.

Charakterystyczne cechy gry Taxi Car Stunts 3D:

  • jeździ na szybkich samochodach;
  • zygzakowate drogi;
  • niewyobrażalne bariery;
  • wykonywanie oryginalnych trików;
  • wykorzystanie wolnego życia.

Niezwykłe środowiska zmieniają postrzeganie procesu wyścigowego. Nie ma standardowych dróg ani znajomych teł, tylko niebo wokół. Zejście z autostrady grozi wypadnięciem w dolną warstwę chmur. Obfitość płatnych opcji psuje nastrój, ale poza tym projekt jest całkiem godny. Projekt graficzny jest ładny, fizyka jest starannie opracowana. Dzięki intuicyjnej kontroli nad grą dzieci też to polubią. Cele są jasne, ale nie zawsze są możliwe do osiągnięcia. Przeszkody stają się pretensjonalne, liczne triki są jedyną drogą do pokonania dystansu. Skorzystaj z okazji, aby dotrzeć do mety!


Reklama

Pobierz Taxi Car Stunts 3D: GT Racing Car Games 1.1.2

Nowości w tej wersji

- Resolved level difficulty issues
- Interesting start and gameplay
- Multiple taxi car selections
- Multiple rewards and gifts
- Resolved crashes issue

Download and play. Give your feedback for future updates.

informacje ogólne
wersja 1.1.2 (24)
Data umieszczenia 2020-06-16 11:14
rozmiar 39.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/17 12:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |